Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet ennyit a menstruá...

Mitől késhet ennyit a menstruációm, ha a terhességi teszt negatív lett?

Figyelt kérdés

Ma van a 16. napja,hogy meg kellett volna jönnie.A 11. napon csináltam terhességi tesztet,de negatív lett.Még mindig nem érzem semmi jelét annak,hogy meg fog jönni.Máskor is szokott késni,de eddig 10 nap volt amximum,ennyit soha nem késett még.Lehetséges lenne,hogy a teszt nem mutatta ki a terhességet,vagy mire gondoljak?

22/L


2012. márc. 16. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mégy el orvoshoz? Itt senki sem tud értelmes dolgot mondani, mert vagy terhes vagy mégis, vagy más gondod van - de ezt csak vizsgálattal lehet kideriteni.
2012. márc. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet enyhe hormonzavar is, nekem 7 éve van pajzsmirigy alulműködésem rendes volt a mensim, de most nem akar megjönni sose időre, volt hogy 1 hónap kimaradt, a nőgyógyász adott pirulát azt szedtem 5 napig utána megjött, érdemes elmenned hogy megvizsgáljon.
2012. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tudom,hogy az lenne a legjobb,ha elmennék dokihoz,de most épp nincs biztosításom,magándokira meg nincs pénzem.1-2 hét mólva lesz újra biztosítás,akkor tudok csak elmenni!
2012. márc. 16. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:

igen, lehet, hogy nem mutatta akkor még ki, van, hogy egész sokára mutatja csak ki

ha az első teszt negatív, de továbbra se jön meg a menzesz, akkor egy hét múlva tesztelni érdemes

ha az is negatív, akkor meg ha a következő menzesz se jön meg, akkor orvoshoz kell fordulni

2012. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az is jó amit a utolsó ír, 14 nap után mutat a teszt normális eredményt.
2012. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy romed kazettás tesztet - eleinte a hugom is többször tesztelt márkás kütyükkel, és ez a teszt nyugtatta meg.
2012. márc. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!