Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az antibiotikum hatására...

Az antibiotikum hatására elmúlt a menstruálcióm. Ez normális?

Figyelt kérdés

Már december óta tart a fertőzésünk,először candidát mutattak ki,utána soort ( de csak akkor jön elő,ha lefekszünk egymással párommal)... mielőtt bárki megkövezne stb nem lettünk felvilágosítva orvos által,hogy mikor kezdhetünk nemi kontaktust egymással...a kezelés végeztével 1 héttel feküdtünk le egymással.

De most már egy normális orvos felvilágosított minket,hogy a kezelést követően még legalább 1 hónapig ne.

Most kaptam 1 gyógyszert Mycosyst gynot,amit bevettem és elmúlt a menstruálcióm másnap. De ebben a hónapban kétszer jött meg, másfél héttel ezelőtt és most hétfőn. Ez mi miatt lehet? Begyulladhatott a petefészkem a fertőzés miatt? A megfelelő labor eredmények jövőhét hétfőn várhatóak,mert már labori eredményeket várunk,mert már biztosra akarunk menni,mert eddig nem kaptunk se megfelelő felvilágosítást se normális orvost...


2012. márc. 16. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, normális. Valószínűleg a fertőzés és a gyógyszerek miatt jött meg többször is, és most a gyógyszer miatt abba is maradhatott.Kell majd most neki egy kis idő, amíg helyreáll.

Most már van normális orvosod, így ha valamit nem tudsz,akkor kérdezd meg tőle! és ne arra panaszkodj, hogy nem kaptál felvilágosítást!

2012. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálam is volt hasonló hogy késett kétszer 10 napot és volt mikor 1 hónapba kétszer jött meg de nekem enyhe hüvelygyuladás okozta az orvos engem sem tájékoztatott DE le volt írva a betegtájékoztatóba.Sajnos azt nem tudom h a gyógyszer okozta e a késést
2012. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát eddig ha elmentem orvoshoz vett le kenetet...megjött az eredmény...nem mondott semmit csak a gyógyszert írta fel...én kérdeztem,hogy mit hogyan mikor? mondja,hogy ő nem idő milliomos...mondom neki,hogy azért orvos,hogy elmondja a betegeinek,hogy mit hogyan kell csinálni. (biztos szánt volna rám időt,ha kapott volna csúszó pénzt)
2012. márc. 16. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!