Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerda ota erzek viszketo,...

Szerda ota erzek viszketo, egeto erzest az intim teruletemen illetve pattanasok jelentek meg rajta, amelyek kozul nemelyik teljesen piros, nemelyik sarga fekete ponttal a tetejen. Mi lenne jo ellene?

Figyelt kérdés
Jelenleg Angliaban tartozkodok, igy meg orvoshoz nem tudtam menni. Minden nap hasznalok intim lemosot illetve vizeleturites utan melegvizes zuhanyt hasznalok h. csillapodjon az egeto erzes
2012. márc. 17. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
nem voltál együtt pasival és elkaptál vmit?ilyen nemi betegségröl még nem hallottam mondjuk.
2012. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél rá Betadin fertőtlenítőt, aztán mihamarabb doki.
2012. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem voltam egyutt ferfival. Igyekszek minel hamarabb elmenni orvoshoz. Koszonom a tanacsokat :)
2012. márc. 17. 11:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű szőrtüsző gyulladás. Javaslom, vegyél a gyógyszartárban sóoldatot és azzal kenegesd. Ha nem múlik el, vagy rosszabodna, akkor irány orvos. Nem muszály egyből nőgyógyásznál kezdeni, szerintem keress fel egy bőrgyógyászt.
2012. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert elegge eget vagy hogy fejezzem ki magam vizeleturitesnel, neha ugy erzem h. legszivesebben levakarnam magamrol a hust mert viszket is de ez ritkan jon ki.
2012. márc. 17. 12:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Vegyél egy freziderm intim segítséget, ez egy gél,

amivel meg kell mosakodni az intim területen,és kb 2-3 használat után már érzed, hogy enyhül, vagy meg is szűnik a probléma odalent.

intimapolas.hu oldalon utána tudsz nézni bővebben.

2012. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!