Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy soha nem lehet...

Lehet, hogy soha nem lehet gyerekem, meddő vagyok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 1,5 éve menstruálok, azonban januárban sokkal kevesebb volt mint szokott a február kimaradt és még most márciusban sem volt. Úgy volt, hogy meg várjuk a márciust, de most nagyon kétségbe vagyok esve, lehet, hogy soha nem lehet gyerekem. Egyébként szűz vagyok még, és februárban kezdetem diétázni habár nem túl szigorúan, nem azért mert túlsúlyos vagyok nagyon csak van rajtam egy kis felesleg. Januárban szintén ilyen diéta miatt reggelente ittam citromos vizet, illetve azt hiszem februárban napi 3x-or 1ek pohár vízben hígított almaecetet. Esetleg ezek lehetnek összefüggésben, most nagyon félek lehet, hogy nem várom meg a márciust és rögtön orvoshoz megyek, csak legalább addig légyszi írjatok véleményt/tapasztalatot. Remélem nem vagyok meddő! Előre is köszi a válaszokat!

2012. márc. 17. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
nyuszifül, valamit kegyetlenül elcsesztél a diétádban, ha vérzéskimaradást okoz és igen, ha koplalsz, akkor előbb-utóbb meddővé fogsz válni
2012. márc. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem koplalok, a diéta nálam nem koplalást jelent. Annyi kevés szénhidrátot eszem és sokkal több zöldséget mint eddig illetve nem eszem édességet és többet sportolok. Koplalásról szó sincs!
2012. márc. 17. 23:57
 3/6 A kérdező kommentje:
*Annyi, hogy kevés szénhidrátot eszem...
2012. márc. 17. 23:58
 4/6 anonim ***** válasza:

16 éves vagy és még csak másfél éve menstruálsz. Nincs abban semmi csoda, ha ilyen korban néha kimarad. Ha 18 éves korodra nem lesz minden hónapban menzeszed, akkor lehet jobban aggódni, de akkor sem kell rögtön arra gondolni, hogy soha nem lesz babád. El kell menni orvoshoz, aztán majd kiderül mi a baj.


Egyébként ha nem is jön helyre, és az orvos sem tud rendes ciklust csinálni, még akkor sem biztos, hogy nem lehet gyereked. Azért ma már elég sok gyógyszer ill. beavatkozás van, amivel lehet egy elvileg meddő nőnek is gyereke.

2012. márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szegényt nem kell rögtön halálra ilyeszteni.

Diétázz nyugodtan.

De csak óvatosan.

Egyél naponta 3 szor de csak keveset.

Meg vacsira pl csak 1 almát.

Ne akarj rögtön hű mennyi kilótól megszabadulni.

Csak szép lassan...

Az meg h kimaradt nem jelent semmi gázt.

még fiatal v és a hormonháztartásod nem alakult ki rendesen és majd lassan alakulnak benned a dolgok.

Nekem is volt 3hónapot kimaradt.

És aztmondták h semmi bajom.:)

Vigyázz magadra,egézségedre.

Meglátod minden rendben lesz.

Drukkolok neked.:)

2012. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, most kicsit megnyugodtam. Köszi a válaszokat! :)
2012. márc. 18. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!