Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megéri ELLEN tampont használni?

Megéri ELLEN tampont használni?

Figyelt kérdés
Elég borsos ára van, azonban az elmúlt évben többször is kaptam el fertőzést. Szeretném ezt a későbbiekben megelőzni, de nem tudom megéri-e ilyen drága tampont venni. Tapasztalata van vele valakinek esetleg?

2012. márc. 18. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem a tampontól kaptad.Mindegyik steril
2012. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem a tampontól kaptam, de ez a tampon állítólag segít helyrehozni és fenntartani a megfelelő hüvelyflórát. Állítólag...
2012. márc. 18. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:
El sem hiszed mennyire megèri!!! Nekem azóta nincs viszketés folyás fertőzés :)) egyszer ajánlotta a barátnőm, úgy hogy használjam 3 hónapig egyfolytában és utána nem kesz másra szukségem. Se kúpokra se krémekre és így is lett. Nekem megéri havi 3 ezer forint, de lehet asszem úgy is használni hogy felváltva a régi tamponoddal csak legalább 9 db ellen-t használj el egy menstruácio alatt. Próbáld ki, nagyon jó cucc!!
2012. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. márc. 18. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!