Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit vigyek laparoszkópiás...

Mit vigyek laparoszkópiás ciszta műtétre?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Pénteken megyek műtétre, és szeretnék tanácsot kérni, mit is kell vinnem ilyenkor. Elvileg egy nap az egész, másnap engednek haza. Mivel még soha életemben nem műtöttek semmivel, nem tudom,gondoltam-e mindenre. A legalapabb dolgokat is jó, ha írjátok. :)
2012. márc. 19. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

olvasni valot, hogy ne unatkozz, pizsamat es tisztalkodo szereket, hiszen 1 ejszakat ott toltesz el. Lenti borotvalast vegezd el, mivel azt lefogjak vagni, ha te ezt nem vegezted el.j Semmi masra nincs szukseged, talan hivd a barataidat, hogy este szorakoztassanak, igy nem fogsz izgulni, es unatkozni.

Jobbulast!

2012. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

evőeszközt, poharat és konyharuhát (a legtöbb kórházban nincs ilyesmi) és lehet kelleni fog (ha másnap ebédnél még bent leszel). A pizsamát én nem javaslom, anno azt vittem és szívtam is, hálóinget vigyél (lesz előtte nőgyógyászati vizsgálat stb.)

WC papírt vigyél (ha nem akarod a szobatársaidét használni, mert az sincs a kórházaknak) és olyan papucsot, amit nem sajnálsz és be tudsz vele állni zuhanyozni is).

Műtét után elég kóma az ember a látogatók annyira nem fognak hiányozni csak max a legjobb barátod vagy a kedvesed :-).

2012. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2012. márc. 22. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!