Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomót találtam az egyik...

Csomót találtam az egyik mellemben! Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban voltam szonográfián, ahol mindent rendben találtak. Pár napja elkezdett fájni a mellem, de csak az egyik. Elkezdtem vizsgálni és egy csomót találtam benne. Lehetséges, hogy ennyi idő alatt cisztám alakult ki? Menjek el újból orvoshoz? Kétségbe vagyok esve!

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. febr. 24. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet begyulladt mirigy is, nekem is volt olyan, de sajnos egy hónap alatt is simán kialakulhat a ciszta. Szóval mindenképp menj el orvoshoz.
2012. febr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azonnal orvoshoz!! Ezt, mint ráktúlélő mondom!! Lehet begyulladt tejmirigy vagy ciszta, de ha nem akkor minden nap számít. Utánam jönnek majd a válaszok, hogy: ne siess, lehet semmiség, várj még... A sógornőm is várt és már nem él.
2012. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt olvastam menzesz előtt is találhatok csomót a mellemben, de az utána elmúlik. Én pont menzesz előtt állok. Megvárom a jövő hetet, ha nem múlik el akkor elmegyek orvoshoz.
2012. febr. 24. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Kialakulhat 1 hónap alatt is, menj azonnal orvoshoz, addgi ne pánikolj, lehet ártalamatlan csomó is.
2012. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koromat elfelejtettem: 19 vagyok.
2012. febr. 24. 16:57
 6/7 anonim ***** válasza:
De a menzesz előtti csomó nem fáj! Menj orvoshoz, ne tologasd!
2012. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így igaz, menszesz előt előjöhetnek csomók és fájhatnak is , nekem is többször volt már, de utána elmúlik. szerintem, ha a menszesszel majd nem múlik el, akkor menj el orvoshoz.
2012. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!