Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom normálisan felhelyez...

Nem tudom normálisan felhelyezni a hüvelykúpot?

Figyelt kérdés
Írt fel az orvosom gombás fertőzésre hüvelykúpot (Canesten) és tegnap tettem föl az elsőt,de éreztem hogy elégggé kényelmetlen, fogalmam sincs hogy meddig kell fölyomni, ahogy ültem úgy is éreztem hogy ott van amikor álltam akkor is, vagy ez így normális a hüvelykúpnál vagy nem kellene hogy érezzem. (egyébként a tampont se birom föltolni magamnak normálisan).
2012. márc. 19. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

addig told fel, amíg bírod, és kész

ja, és mindig este, lefekvés előtt, és nem napközben

2012. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ütközésig told :) Ez kb annyi, mint amilyen hosszú a használt ujjad. Mivel a tabletta feloldódik, így nagyrészt kifolyik, ezért ne napközben használd, hanem amikor lefeküdtél, és várhatóan már nem fogsz egy ideig (reggelig) felkelni. Persze éjszaka azért a forgolódástól kifolyhat, ezért erre készülj fel megfelelő fehérneművel, tisztasági betéttel.

A tampon is azért nyomhat, mert nem tolod fel eléggé, ezt egyszerűen gyakorolni kell (de száraz hüvelybe valóban nem lehet könnyen bejuttatni, illetve próbálkozz minivel).

2012. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!