Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárgás- fehéres, kellemetlen...

Sárgás- fehéres, kellemetlen szagú hüvelyi folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete, kellemetlen,bűzös szagú sárgás-fehéres folyást észleltem, elég bő mennyisében a bugyimon! Nagyon zavar,félek hogy ezt a kellemetlen szagot más is érzi! Fogalmam sincs mitől lehet, szexuális életem még nem volt.

Valakinek volt már ilyesmi?

Mivel lehet ezt megszűntetni?

Segítsetek légyszi :(


2012. márc. 20. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2012. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Millió ilyen kérdés van, nézelődj egy kicsit, és mihamarabb menj el nőgyógyászhoz, mert nagy valószínűséggel valamilyen fertőzés okozza!
2012. márc. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószinűleg gombás gyulladás.
2012. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hajaj szegénykém.. pont ezzel küzdök, csak én már évek óta. most épp az 5. nőgyógyászomat gyűröm, kezeltek kúppal, tablettával, mindenfélével, de csak nem akar elmúlni. de ha még csak most kezdődött, akkor simán lehet csak valami fertőzés. menj dokihoz.
2012. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!