Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van erre valami házi praktika?

Van erre valami házi praktika?

Figyelt kérdés
Nagyon erős a menstruációm és arra lennék kíváncsi, hogy van valami olyan házi praktika, amivel elérhetem azt, hogy kevesebb vérem legyen? Hallottam olyanról, hogy citromot kell enni, meg bodzateát inni, de fogalmam sincs, hogy ez mennyire hatásos. Holnapra nagyon el kéne múlnia, aki tud segíteni annak nagyon megköszönném!
2012. márc. 20. 19:58
 1/5 anonim válasza:
Hát nem nagyon tudok segíteni..de egyik pillanatról a másikra tuti nem fog elmúlni , ha olyan helyre mész pl úszini akkor használj tampont..
2012. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi úszás dologról nincs szó, csupán annyi, hogy holnap minivizsgám lesz, és oda nem nagyon szeretnék ilyen erős vérzéssel menni :( de azért köszönöm szépen :)
2012. márc. 20. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
vannak, csak sajnos azzal többet ártharsz mint használ. Nem próbálkoztál már az intim tornával? Sokaknak használ :)
2012. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem, még eszembe sem jutott, de most akkor utána nézek és ki is próbálom :) nagyon köszönöm :)
2012. márc. 21. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is ijen problemam van igyal minden nap 3x egy csesze cickafarok teat segit az eros verzesen.remelem segiteni fog nekem be valt
2012. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!