Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3. hete vérzek. Okozhatja ezt...

3. hete vérzek. Okozhatja ezt elfakadt ciszta?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja pozitiv lett a terhességi tesztem. A HCG-m 174 volt, majd 2 napra ra 161. Az orvosom UH-on megallapitotta, hogy cisztam van, ami azota elfakadt. Marcius 8-an jott meg a menzeszem, azota is vérzek. A HCG-m masfel het verzes utan 115-re csokkent. Az orvosom szerint ciszta okozhat pozitiv HCG-t.

A legutobbi UH-s vizsgalaton azonban felmerult a mehen kivuli terhesseg is. Decemberben mar volt egy mehen kivuli terhessegem, el kellett tavolitani a bal petevezeteket. Most a jobb oldali petefeszkemen "mintha lenne egy 4 cm-s valami". Viszont semmi tunetem nincs, hasam nem faj. Csak mar 3. hete verzek. Okozhat ciszta ilyen hosszu ideig tarto verzest? Van valakinek hasonlo tapasztalata?

Nagyon felek, hogy megint mehen kivuli terhessegem van. Az orvosom szerint most varunk, hetfon megyek kontrollra, de mar egyre idegesebb vagyok. Elore is koszi a valaszokat.


2012. márc. 23. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
sztem menj el még ma orvoshoz. ha méhen kivüli merült fel az nem játék.milyen orvos az aki hagy 3 hetet vérezni?
2012. márc. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!