Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha alhasi fájdalommal megyek...

Ha alhasi fájdalommal megyek UH-ra, akkor milyen UH-t végeznek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, hasi UH-t. (Nézik a vesét, májat, epehólyagot, húgyhólyagot, meg ami "kézenfekvő".)Éhgyomorra kell menni, és mondani a vizsgáló dokinak is, hogy hol fáj pontosan.
2012. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ha nem mondták előre, akkor is kell az éhgyomor?

Tök jó hogy semmit nem képesek előre mondani :S

Köszönöm, kicsit megnyugtatott a válaszod, a hüvelyitől kicsit tartok...

2012. márc. 23. 22:21
 3/15 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászati vagy hasi UH-ra mész?
2012. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Bocs, terhességit akartam írni nőgyógyászati helyett
2012. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nőgyógyász utalt be, de elvileg nem lehetek terhes
2012. márc. 23. 22:43
 6/15 anonim ***** válasza:

Az elvileg az mit jelent?

Ha még szűz vagy, akkor "elhiszik" nyilván, de ha nem, akkor valószínűleg megnézik azt is, és lehet, hogy az hüvelyi lesz.


Amúgy én voltam régen (lány koromban) szintén hasgörcsök miatt, és akkor csak hasit csináltak, de nem éhgyomorra, az biztos, viszont úgy emlékszem inni kellett sokat, hogy a teli hólyagot is megnézzék.

2012. márc. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az elvileg az azt jelenti, h rendesen védekezünk, és a menstruációm is megvolt időben :)

Ez így mondjuk mókás, mert a hüvelyi előtt, meg azt írták valahol, h el kell menni pisilni...

Jó lenne tudni, h most akkor mi van. Mondjuk erre csak a doki tudna válaszolni biztosan. de ő me ugye nem mondott semmit :(

2012. márc. 23. 22:53
 8/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, velem is úgy csinálták, hogy ott helyben kellett innom egy litert, és várni, aztán bemenni, szóval ezt megtehetik Veled is...
2012. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

akkor már legalább ez eldőlt :) Köszönöm a segítséged.

Az éhgyomrot meg nem lesz annyira nehéz tartani, délelőtt megyek.

2012. márc. 23. 22:59
 10/15 anonim ***** válasza:
6 órával a vizsgálat előtt nem szabad enni, 2 órával előtte már inni sem és teli hólyaggal kell menni, nekem ezeket mondták, mielőtt hasi ultrahangra mentem.
2012. márc. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!