Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Növeszteni próbálom a hajamat....

Növeszteni próbálom a hajamat. Ezért jó ideje nem voltam fodrásznál vágatni belőle. De ahelyett, hogy nőtt volna, inkább ritkább lett, láthatótan kevesebb. De nem tudom miért?

Figyelt kérdés

Alapból vékony szálú hajam van, sötétbarna, majdnem fekete. De most már a szine is világosabb :/ Valamivel esetleg ápoljam? Mert azt vettem észre, hogy az utóbbi időkben(1-2 hónap) nagyon elkezdett hullani. A végét illetően pedig nem annyira töredezett, szóval nem értem... Pedig ápolom, NEM vasalom, hetente 2-szer mosok hajat, utána mindig fújok rá ilyen hajerősítőket.

Vagy lehet azért van, mert valamiféle vitamin hiányom van?:/

15/L


2012. márc. 24. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy az is lehet, hogy a hajhagymáid nem bírják el a súlyt. Van aki nem tudja úgy megnöveszteni a haját.


Minden esetre én vágatnék belőle kicsit (gyorsabban nő és egészségesebb), valamint ha már elmegyek a fodrászhoz kérnék ötletet egy jó hajpakoláshoz. Esetleg az még segíthet.


Nem tudom milyen hajerősítőt használsz, de ezek a száradás utáni ráfújom cuccok nekem még sosem jöttek be.

2012. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem. :(

Köszönöm, sajnos az akkor nem jó hír.

Mindenfélét, avonból is rendeltem már párat.:/:)

(Illetve balzsamot is használok, minden alkalommal...)

2012. márc. 24. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!