Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért hányok első nap mikor...

Miért hányok első nap mikor menstruálok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mikor megjön a havim akkor mindig nagyon görcsölök és hányok is.. De csak az első nap.. és nem tudom miért.:S Ez mostanában kezdődött el amióta nemi életet élünk a barátommal.. Egyszer annyira rosszul lettem, hogy be kellett vinni a kórházba.. adtak B6 vitamint ilyen lötty ként és Cataflamot. Ez segített.. de nem tudom miért hányok..:S Akinek hasonló panasza van az kérem írjon!


2009. jún. 14. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az erős görcsök miatt hánysz, velem is volt már ilyen. Érdemes lenne tabit íratnod, az csökkenti a görcsöket.
2009. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tabletta ezen nem biztos hogy segít, bár ha nem életet élsz, lehet, hogy szedsz is, illetve akkor van értelme. De csak a mensi miatt egy csomó hormonnal telenyomni magad, nem a legjobb ötlet.

Nekem az Agnucaston gyógynövényes bogyó vált be. Kb. 3 hónapja szedem, azóta pontosan megjön és alig vagy egyáltalán nem görcsölök. Előtte én is sokszor hánytam, volt, hogy a fősulin el is ájultam és egy napot rendszerint vagy itthon kellett maradnom suliból is, ha megvolt. Amióta dolgozom, mindig azon szurkolok, hogy estére vagy hétvégére essen a rosszullevős fél napom. Nekem az első vagy az utolós ilyen durva, hányni is akkor szoktam. De az Agnucastontól ez is elmúlt:)

2009. jún. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!