Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Június végén volt az első...

Június végén volt az első alkalmam és azóta nem menstruálok. Mi lehet a baj? Terhes lennék?

Figyelt kérdés
Védekeztünk, nem volt semmi baj.Tesztet is vettem és negativ lett.De akkor mi lehet a baj?:(
2008. szept. 6. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Hmm hogy megnyugtassalak nálam is iesmi a helyzet.:Snekem se volt azota de terhes sem lehetek a teszt szerint. Azért kiváncsi vagyok mien válaszokat adnak már azért énis parázok egy picit:S
2008. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

És a nőgyógyászat intézményéről hallottatok már?

Az első szex megzavarhatja a mensit, de akkor sem normális több mint 2 hónapos kimaradás.

menjetek orvoshoz, és derítségek ki az okát.

A tesztek néha tévedhetnek is...

2008. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?Lehet akkor is késne ha nem sexeltél volna,mert ha fiatal vagy még nem állt be a mesid a havi ciklusra.Ha bármilyen szokatlan tüneted lenne azonnal doki!
2008. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
itt csak a doki tud pontosat mondani,irány anem késő elvetetni,ha terhes lennél!!!!
2008. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor teszteltél? Van még valami gyanús tüneted, ami terhességre utalhat? Egyébként lehetséges, hogy tényleg csak azért mert még nem állt be rendesen a mensid, vagy azért mert ez volt az első, akkor nekem is késett, de nem ennyit... Menj el orvoshoz, inkább nézzen meg, sok minden miatt késhet!
2008. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs semmi szokatlan tünet..nem szédülök, nem vok rosszul..enni meg ugyanannyit eszek mint eddig. Amugy 15 éves vok..
2008. szept. 7. 18:05
 7/7 anonim válasza:
100%
hát nem szeretnélek megílyeszteni de nekem is az orvosom azt mondta hormon problémám van!!adott gyógyszert de sza.... se ért eddig!! 10 szem van benne és már több mint a felét be vettem de semmi!! szerintem menny te is el orvoshoz mert nehogy v.mi más bajod legyen!!!!! sok szerencsét!!:)
2008. szept. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!