Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3. -án múlt el a menstrúációm....

3. -án múlt el a menstrúációm. Ma meg megjött megint. Ez igy még bele fér?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2012. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nekem 15 napra is jött már meg.
2012. márc. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
igen, hisz 3 hét eltelt és várható volt
2012. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ki és miért pontozott le, de nem is érdekel.

Csak azért leírom, hogy tudjátok: 22 napos ciklusa volt így, 21 napig teljesen normális.

Meg igazából még az sem lett volna gáz, ha 10 napos ciklusa lesz, mert 1 abnormális ciklus évente simán belefér, akkor van gond, ha a második is az. De a 22 napos ciklus egyáltalán nem abnormális, max. szokatlan, ha mondjuk amúgy 30 nap körüli ciklusai vannak.

2012. márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kérdező, semmit nem tudunk mondani az alapján, hogy mikor múlt el a menstruációd... a ciklus hosszát két menstruáció kezdete közötti időként számolják

tehát azt mondd meg, hogy mikor jött meg legutoljára

de egyébként normális lesz, mert 21 napon felül a ciklus normális, és ez már így is van 21 nap

2012. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdem mert évvégén volt egy abortuszom!És rá két hónapra jött csak meg legközelebb vagyis február 28.-tól március 3-ig.Most meg ma megjött.És megyek reggel spirált felrakatni és nem szeretném ha az orvosom varriálna mert legutóbb azért nem rakta fel mert a héten lejárt az éves rákszűrésem.Szeretném végre biztonságba tudni magamat.Nem szeretnénk mégegyszer abortuszt!
2012. márc. 25. 20:18
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy azelött kb 30naponta jött meg és naptár szerint hétvvégén kellett volna csak meg barátnőmnek mikor megjön rá 2-3 nappal szokott nekem csak.Ja!És Én senkit se pontoztam le!
2012. márc. 25. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:
26 napos ciklusod volt, teljesen normális
2012. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!