Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki volt hasonló helyzetben...

Aki volt hasonló helyzetben kérem írjon! Tegnap voltam ultrahangon 6+6 hetes voltam,13 mm-es petezsákot látott, benne szikhólyag de embriót nem.5 nap mulva kell újra mennem. Volt vki hasonló helyzetben és aztán mégis ott volt a baba a köv. Uh-on?

Figyelt kérdés
Ezelőtt 5+2 hetesen voltam akkor 4mm-es petezsákot látott szikhólyag nélkül.Talán ezért merek egy kicsit bizakodni hogy ha már van szikhólyag az jót jelent.Nagyon kétségbe vagyok esve,bár a doki biztat,de ő a későbbi fogantatásban bízik,viszont max 3-4 nap eltérés lehet mert 28 napos ciklusaim vannak.
2012. márc. 27. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
A szikhólyag mindenképpen jót jelent. Ez az a dolog, ami táplálja az embriót, mielőtt kialakul a vérkeringése. Ne aggódj. Majd a következő UH-n. Sok boldogságot! :)
2012. márc. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, bár azt mondják, hogy az UH elég biztosan látja a 6. héttől, simán előfordulhat az is, hogy még nem látszik ilyenkor. És attól, hogy 28 napos a ciklusod, bármikor lehetett spontán peteérésed a vége felé, amikor teherbe estél aztán

még egy-két hetet várj legalább, aztán tuti látszani fog

ne idegeskedj annyit, mert neked, és a picinek se jó :)

2012. márc. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez abszolút biztató! Mi pontosan tudjuk a fogantatást, az első uh-okon mégis 2 héttel kisebbnek látszott (csak petezsák, mikor már bőven szívhangnak kellett volna lennie) A 12. heti uh-ra behozta. :) Minden rendben lesz!
2012. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat ,igyekszem pozitív lenni.Már azon gondolkozom el kellene mennem egy másik dokihoz uh-ra hogy esetleg lát-e többet.Várom a tapasztalatokat,jó vmi aamiből erőt meríthetek szombatig is.
2012. márc. 27. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:

csak ne aggódj! velem is ugyanez volt a helyzet és kétségbe voltam esve, hogy mi lesz, ha... tudom, ilyenkor minden perc egy örökkévalóság, nem még a heteket kivárni a következő uh-ig.. de én amikor legközelebb mentem, akkor már baba is volt, sőt még a szívdobogását is mutatta a doki. ekkor voltam 7 vagy 8 hetes, a következő uh-ra egy hónapot kellett várnom. aggódtam akkor is, mert minden nap iszonyat rosszul voltam (hányinger) aztán egyik napról a másikra, mintha elvágták volna. ez is épp elég stressz volt, de nyugtattam magam, hogy nincs semmi baj. 12 hetes uh-n aztán már úgy ficánkolt a babám, mint hal a vízben :)) javaslom, próbáld meg elfoglalni magad, tenni-venni, azzal is kicsit eltereled a figyelmed a dologról. és tényleg nyugalom, semmi baj nem lesz!

ölellek, 13 hetes kismama

2012. márc. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok Neked,szuper hogy így alakult,de az a baj hogy én már most 7 hetes vagyok és nem látszik embrió sajnos.Még 3 nap a köv uh-ig,akkor minden eldől,de nehéz már reménykedni,bármennyire is próbálok.
2012. márc. 28. 09:29
 7/8 anonim válasza:
Nyugi, jövő héten kiderül, a lényeg, hogy ne idegeskedj. Bár lehet, hogy el kellene menned másik dokihoz, mert nekem a napra pontosan ennyi idősen 6+6 (barnázás miatt mentem) hasi uh-val már volt szívhang.
2012. márc. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nyugi, nekem sem láttak akkor még babát, csak petezsákot 6+3 naposan voltam és ráadásul csak 2 mm volt! és még eg ciszta is volt a kilőködés helyén, szval eléggé elkeseredtem:(

aztán voltam 9+3 hetesen, akkor vittük vissza a vérvétel és vizeleteredményemet és hihetetlen élmény volt!:) 25 mm es babánk ott volt szívdobogással!:) ennyit számít 3 hét!;)

2012. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!