Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » CTG vizsgálaton a baba szívver...

CTG vizsgálaton a baba szívverése 160 fölött volt valamivel átlagosan, holnap újra kell mennem, ez az érték magasabb egy kicsit a normálisnál. Volt már valakinél hasonló? Mi történt? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha végig mocorog akkor ez normális. Nekem alacsony volt egyszer, akkor átküldtek uh-ra de ott minden oké volt. Nekem akkor végig aludt és hiába piszkáltuk, tornáztam, nem kelt fel semmire. Ne izgulj, ilyenek gyakran vannak, nem gáz. Ha mégis úgy találják max. holnap megszülsz de nem lesz baja a babádnak.
2012. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen, amikor hanyatt fektettek, és rámtették a kütyüt. Ugyanis nem tudtam hanyatt feküdni, mert valamiért az nem volt jó a bébimnek, és olyankor nagyon mocorgott. Mondtam is nekik, hogy nem lesz jó így, hát az eredmény az lett, hogy nekem is kellett másnap mennem. Kérdezték gúnyosan, hogy akkor hogy lesz jó? Mondtam, hogy ülve, addig is úgy csinálták a kórházban. Onnantól semmi baja nem volt a kicsinek.
2012. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, nekem épp most támadt az a gondolatom, hogy nálam épp fordítva van, ülve elég kényelmetlen, feszül is a medencémnél, és amikor az UH vizsgálatokon fekve csinálta a doki, akkor mindog jó volt. Holnap lehet, hogy én is megpróbálom más helyzetben. Második válaszoló: neked mennyi volt, nálunk 165.
2012. márc. 4. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam volt, hogy felment akkor 170-re is szegénykémnek. De én tudtam, hogy ez a baj, úgyhogy nem paráztam. És utána soha többet nem lett ilyen.
2012. márc. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Babi0906 ***** válasza:
Az én babámnak is mindig magas, bár a 160 nem éri el 155-158. A védőnő mindig mondja, hogy magas, de emiatt valahogy nem aggódok mert úgy veszem észre, hogy nem szereti amikor azzal a kütyüvel vizsgálják (folyamatosan rúg, kinyomja magát, mozog) Otthon sem tudok háton feküdni, csak inkább ülve vagy oldalt, szerintem ez sem tetszik neki ezért magas.
2012. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek, a megismételt vizsgálaton, már 160 alatt volt, oldalt feküdtem, így jobb volt.
2012. márc. 7. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!