Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le lehet általánosítani, hogy...

Le lehet általánosítani, hogy az első szülött baba az anyára hasonlít, az esetek többségében?

Figyelt kérdés
Egyszer azt mondták nekem, hogy az anya "ajándéka" hogy az első baba inkább őre az anyukára hasonlít. Milyen tapasztalataitok vannak, az első babák tényleg inkább az édesanyára hasonlítanak kívülről és belülről?
2012. márc. 17. 21:19
1 2
 1/20 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Nem a húgom lánya (első szülött) max csak a szeme ami az anyjára hasonlít.A többi tiszta apja.
2012. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt még nem hallottam,hogy így lenne.Viszont általában a lányok az apukájukra,a fiúk az anyukájukra szoktak hasonlítani.Persze ez sem törvényszerű,de általában így szokott lenni.Nekem 2 kisfiam van és mindkettő rám hasonlít egyértelműen külsőre.
2012. márc. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

nem, kapásból ismerek többet is, akinél ez nem jön be

meg azt is mondják hogy a fiúk az anyjukra, a lányok az apjukra hasonlítanak, na ez sem igaz

2012. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nálunk vegyes a fiam, egyértelműen meg lehet mondani, hogy kitől melyik vonását örökölte.

Egyébként, a bátyám tiszta apánk, én inkább anyukám, az öcsém meg keverék, inkább valamelyik távolabbi ősre üt.

2012. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Nálunk kiköpött apja!Fiunk van. A barátnőim mindig azzal hecceltek, hogy tuti én hordtam ki? Meg hogy én vagyok az anyja tutira? :)

Belső tulajdonságaiban is tiszta apja, sőt még a mozdulataiban is. Például ugyan abban a pózban alszanak és ugyanúgy nyújtózkodva kelnek fel.

Szóval nálunk ez nem igaz.

2012. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább azt hallottam, hogy lányok az apjukra, fiúk az anyjukra.

Nálunk az első lány lett, tisztára, mint én. A második fiú, mintha a férjem klónja lenne.

Szóval nálunk bejött, amit írsz, bár én máshol még nem hallottam.

2012. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
1 kisfiam van és kiköpött Apukája :)
2012. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Most olvastam, hogy 64 trillió különböző gyermeket lehetne alkotni egy nő és egy férfi összes létező tulajdonságaiból. Tehát mi akik megszülettünk, még 63 trillió féleképpen nézhetnénk most ki.
2012. márc. 17. 21:53
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
Én ez még nem hallottam, de a kisfiunk kiköpött apja, kívülről-belülről.
2012. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Lányunk tiszta apja,én is 1.gyerek vagyok,elég vegyes vonásokkal,szóval nálunk borul az elmélet.
2012. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!