Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok. Elégé kicsi...

14 éves vagyok. Elégé kicsi mellem van az osztálytársaimhoz képest. (70B) 13 éves korom óta semmit se nőt. Most kb 3 napja fáj. Akkor lehet hogy nőni fog? És az osztálytársaimnak már rendesen látszik a mellbimbójuk is nekem még nem.

Figyelt kérdés

2012. márc. 27. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, a B-s mell nem kicsi. Nekem is akkora van, és mivel elég mozgékony vagyok, kicsit útban van, kevésbé lehet vele vadulni, és mindig kicsit kisebbet akartam ezért, most is.

Nekem legutoljára 33 éves koromban nőtt meg, és amikor hízok, a mellem is nő velem együtt, nagymamámnak ahogy idősödött, többször is nőtt, szoptataskor is nő, klimaxkor is nő, és már most elég nagy Neked.:)

2012. márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

11 évvel vagyok idősebb nálad, 75b-s mellekkel. Kb ennyi éve nem is nőtt semmit, pedig szültem, szoptattam.

A mellbimbód pedig lehet befelé forduló:

"Úgy érzed, hogy nem olyan a melled, mint a legtöbb lányé? Olyan mintha nem is lenne mellbimbód? Akkor lehetséges, hogy Te is a befelé forduló mellbimbók problémájával állsz szemben. Fontos tudnod, hogy azért, mert a mellbimbód nem emelkedik ki a bimbóudvarból, még nem biztos, hogy befelé is fordul. Lehet, hogy egyszerűen csak lapos. Ahhoz, hogy megállapíthasd, hogy a Te cicid melyik típusba tartozik, finoman préseld össze a bimbóudvart (a bimbó körüli barnás részt)! Ha a mellbimbód ennek hatására kiemelkedik, akkor anatómiailag teljesen rendben vagy, ha viszont inkább behúzódik, akkor a Te mellbimbód befelé forduló."

Ha ez zavar, akkor kétféle módszerrel lehet kifordítani:

"Műtét - A mellbimbók kifordíthatók műtéti eljárással, de nem biztos, hogy az eredmény tartós marad. A behúzódás mértéke alapján választják ki a korrekcióra legalkalmasabb beavatkozást. A műtétet végezhetik helyi érzéstelenítésben, vagy altatásban is.


Hoffmann-technika - Ezzel a gyakorlattal megtanulod kiemelni a bimbódat, rendszeres alkalmazása pedig segít kilazítani a letapadásokat a mellben. Helyezd mindkét hüvelykujjad a mellbimbód tövéhez (ne a bimbóudvar széléhez, hanem pontosan oda)! Nyomd be őket a cicidbe és ezzel egyidőben húzd is szét az ujjaid! Naponta ötször ismételd!"

Forrás: [link]

2012. márc. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Deduci válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele ! Még növésben vagy , biztosan az is fog még nőni . És egyébként is ! Mire mennek a nagy mellükkel ? Hogy a srácok csak azt nézik és nem kíváncsiak arra , mi lakozik bennük ? Amúgy szerintem a 70B teljesen normális . A lényeg : neked is fog még nőni !!!
2012. márc. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

örül jneki ha kicsike a mellbimbód. nekem nem kcisi sőtt, és utálom.

amugy 25 éves vagyok és 75 c a mellem, de a b-s méret teljesen normális. Biztos hogy nőni fog még egyébként . szerintem 16-17 éves korodban fog növekedni leginkább.

2012. márc. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen a B-s nem kicsi.
2012. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat!:)
2012. márc. 27. 15:17
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem 12 éves korom óta nem nőtt semmit

75A-B körül lehet, de nem hordok melltartót, mert 1: pénzkidobás 2: a melleimnek tökéletes az alakja, bármilyen melltartót veszek föl az csak ront rajta, meg természetellenes pózba próbálja őket nyomni (nem előre, hanem szétálló melleim vannak

ráadásul azért is utálom a melltartókat, mert szinte mindet ilyen műsz@arból gyártják, ami nem szellőzik, és irritálná a bőröm, főleg nyáron (érzékeny a bőröm), és ha néha pamut valami, az meg ált a legrondább, legegyszerűbb fazon

szóval abszolútde fölösleges egy cucc

egyedül egy sportmelltartóm van sportolásra, aszt kész

és mivel szép a melleim alakja rengeteg olyan kivágott cuccot tudok fölvenni, amit melltartóval nem lehet

nekem amúgy több barátnőm van nagy mellekkel, akik totál irigyek, hogy nekem nem kell melltartót hordanom

szóval semmi baja a 70B-s mellednek, ha így marad még jobban is jársz mint sokan

(azt is megsúgom, hogy tudományosan bizonyított, hogy a pasikat tudat alatt nem a mellméret vonzza, hanem a derék és csípő aránya, ami 0.6-0.7 között a legvonzóbb nekik)

2012. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!