Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? 10 éves korom óta...

Mit tegyek? 10 éves korom óta menstruálok ami azota is rendszertelen dolog. De ami leginkább aggaszt az az hogy 13 éves korom ota folyamatos nőgyógyászati kontrollokra járok, és minden alkalommal ugyan ugy távozok ahogy odamentem kétségek között!

Figyelt kérdés
cisztát találtak a petefészkembe, amire az orvos azt mondta várjak.. kérdem én mire várjak ?? csak gyógyszerekkel tömnek de semmi változás.vérzésem 2 évente 1 x ha elő fordul viszont akkor egy hónapig szenvedek vele ami mellesleg elég kellemetlen dolog ..abból a szemszögből is h párkapcsolatban élek, és persze babát is szeretnénk majd, de a jelen állás szerint ez lehetetlen.. jó lenne ha valamit tudnátok tanácsolni. Előre is köszi!
2012. jan. 24. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz mit tenni, járhatsz dokiról dokira, de a fene tudja.. én hasonlóképp vagyok, cisztát ugyan nem találtak, nem sikerült megállapítani, mitől nem menstruálok normálisan. Egy tucat dokinál jártam, én már feladtam, senki nem mond semmit. Kezdek lemondani arról, hogy valaha lehet gyerekem.. mondjuk borzasztó, hogy nem tudnak mit kezdeni a problémákkal.. basszus azért lennének orvosok!
2012. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Feladni ugyan nem szabad, de el nem akarom hinni hogy a XXI. században egy orvos nem tudja meg mondani a páciensnek hogy mi a baja! Egyszerű! Tanulatlan,Lusta,Nemtörödöm orvosok vannak! Mi meg csak állunk kérdésekkel a fejünk fölött :( valamit csak lehet tenni!
2012. jan. 24. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom PCO-d van. Vszínűleg nem az a baj, hogy az orvos nem tudja mi bajod, hanem az, hogy nem tud vele mit kezdeni. Ez egy ilyen szar betegség, amit nem tudnak normálisan kezelni. Ez van sajnos, én is ezzel küzdök.
2012. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
PCO? Kifejtenéd mi is az pontosan mert nem igen olvastam ennek utánna.nem is az hogy nem tud vele mit kezdeni hanem az hogy irja fel a drágábbnál drágább gyógyszereket amiket ráadásul már egyszer felirt és nem hatott..
2012. jan. 24. 20:07
 5/5 A kérdező kommentje:
Már utánna olvastam.. hát nem tudom.. Elmegyek ismételten orvoshoz és majd kiderül .. vagy nem -.-
2012. jan. 24. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!