Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha egy nőnek abortuszt csináln...

Ha egy nőnek abortuszt csinálnak, hozzá járulhat ahoz hogy baja legyen az nap este a diszkó drogtól?

Figyelt kérdés
Nem én vagyok az a nő,de van egy lány akivel néha diszkóban extazi tablettát fogyasztunk.Többen is jönnek az nap este,ezért a lány az abortusz napján nem pihenni akar hanem bulizni.. aggódom hogy minket is bajba kever na meg rosszul is lessz..

2012. márc. 27. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

"extazi" ez jó :D

De a kérdésednek se füle se farka. Most arra vagy kíváncsi, hogy az abortusz után pihennie kellene-e? Mert nyilván igen. Mondjuk érdekes egy csaj lehet, az át sem suhan egy pillanatra se a fején, hogy most kaparták ki belőle a gyerekét, de már aznap menne rázni a seggét a diszkóba? Gratulálok, neked is, a barátnődnek is.

2012. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem még drog nélkül is előfordulhat, hogy rosszul lesz, azzal meg pláne...
2012. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem volt abortuszom, utána 2 napi fekvést írt elő az orvosom és még hetekig nem emelhettem, nem cipelhettem nehezet. Most ennek fényében annyit tudok reagálni a "nő" tervére, hogy aki hülye, haljon meg. Üdv.
2012. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az az ő felelőssége, hogyha orvosi tiltás ellenére bulizni megy, de ha rosszul lesz, és megtalálják, hogy extázit fogyasztott, akkor igen bajba kerülhettek, szóval ezúttal ne adjatok neki, sőt ha nem akartok bajt, ti se fogyasszatok, meg ne legyen nálatok, mert hiába nem attól lesz rosszul, a biztonságiak meg a mentők akik érte jönnek ha rosszul lesz észreveszik rajtatok mi van, aztán bajban lesztek.

Amúgy ha szerencsétek van már mielőtt a buliba ér beájul vagy valami. De ott tuti.

2012. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a jó ha rosszul lenne akkor legalább lebuknátok és talán észhez térnétek!
2012. márc. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A erkölcsi részét most nem kommentálnám, nem is lenne értelme, én nem ítélem el az abortuszt, de akit ilyen szinten nem ráz meg az a lelkiismeretével fésülködik kb...


VISZONT: ez egy altatásban végzett műtét, az altató nem ürül rögtön, szintetikus kábítószert használni az altatóra halálos lehet. (Bár nem tudom hallottatok e róla, hogy a drog önmagában is cink...)

2012. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!..megmutatom neki ..
2012. márc. 28. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!