Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha valaki 13 évesen...

Normális ha valaki 13 évesen melltartót hord pedig semmilyen sincs?

Figyelt kérdés

13 vagyok, elégé vékony 42 kg. Az osztályunkba már minden lány melltartóz hord, pedig nincs is nekik mellük. Egyedül én és a barátnőm nem hordunk, de most már nekem kezd nőni, ezért felvettem egy top-ot(!) erre az egyik menő csaj megkérdezte tőlem, hogy én minek hordok mikor nekem nem is kellene... Ő suliba is felvesz egy pánt nélküli felsőt és akkor egy virító színű melltartót hozzá. Meg az ilyen "menő" lányok még azt csinálják, hogy odamennek a fiúkhoz és akkor lehajolnak, hogy kilátszódjon a melltartójuk. Persze mindegyiküknek olyan ami ki van tömve (nem tudom milyen melltartó az..) az egyik csajnak papírzsepivel volt kitömve. Meg akkor felvesznek egy fehér, átlátszó felsőt és egy lila, csipkés melltartót. Meg egyszer a fiúk bejöttek tesi előtt és minden csaj ott volt még felöltözve, erre az egyik lány levette a felsőjét.



Huu, ez kicsit hosszú lett, de muszáj volt kiírnom magamból, mert nagyon idegesít. Egyszer mikor osztály kiránduláson voltunk több csaj is átment este a fiúkhoz (persze, a pizsama alatt melltartó volt) és utána le se vették, abba aludtak. Most komolyan normális aki ilyet csinál??



2012. márc. 27. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Maradj meg olyannak, amilyen vagy, és csak mosolyogj azokon, akik többnek akarnak látszani, mint amik...
2012. márc. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Figyelj ez normális minden hol vannak "menő csajok" akik azt hiszik ők a.... és nekik mindent lehet, de másnak semmit nekem ezektől van HÁNYINGEREM néha a mikor 13-14 éves lány (ráadásul falun) betopog a 8.-ba teljes menet felszerelésben:tűsarkú,tupírozót haj, persze ez a melltartós dolog alap náluk, valamint annyi sminkel amit egy bohóc is megirigyelne.De te MARADJ MEG OLYAN AMILYEN VAGY!!!! (amúgy ezeken a "menő csajokon" mindenki röhög,ki elöltük, más a hátuk mögött.
2012. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolóval teljesen egyetértek. Csak maradj önmagad! 1-2 év, és majd ők rád fognak így nézni: Úristen milyen menő csaj lett! Utána rájönnek, hogy régebben hogy megjátszották a fejüket...
2012. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hid el ettől nem lesznek mőbbek, inkább csak jól leégetik magukat, a mai fiatalság el van tévedve.. 13 évesen, bocsánat a szóhasználatért de ribit csinálni magukból... enyhén ijesztő. nem normális dolog h egy 13 éves lány így teszi magát a fiúknak, a későbbi életére fog ez hatni.. majd megtanulja. és egy jó tanács, te ne kövesd amajmokat maradj olyannak amilyen vagy, ezzel igazán egyedi lehetsz és hidd el ezerszer többet érsz és fogsz is érni a kortársaidnáál
2012. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
mindegyikbol k*rva lesz,nem becsulik oket,ne akarj hozzajuk hasonlitani en 16 eves fejjel latom igy,ugyanebben a helyzetben voltam enis,abbol lessz az igazan szep mint te nem azokbol a "meno"csajokbol ha nagyobbak lesznek nem szerelemre kellenek majd a fiuknak hanem szexre :P
2012. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne törődj azzal, hogy más mit mond. Ne engedd senkinek, hogy befolyásoljon. Akkor hordj melltartót, ha Te akarsz! Ne más mondja meg, hogy mit csinálj!
2012. jún. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Látszik hogy te generációnk egyik haldokló példánya vagy, tudod olyan aki kivárta a sort a józan észért :) Nincs semmi baj ha nem hordasz melltartót, de a top ilyen idős korban már mindenképpen kell (min. tesi órára) én is így voltam vele anno. Egyébként szard le azokat azokat a "menő" csajokat, gondolj bele 10 év múlva ha tanulmányaidra fordítsz inkább időt és energiát, mint a külsőségekre, 10 év múlva a te kezedben diploma, nekik meg a jó ég tudja mi :)

Remélem segítettem 16L

2012. aug. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!