Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hordjak melltartót?

Hordjak melltartót?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy olyan melltartót, ami nem top, de nem is merevítős, csak kb. 3 mm szivacs is van benne, de csak azért, hogy kényelmesebb legyen. Pár hete hordom, és nagyon kényelmes, jobb mint a topok. De aztán az osztálytársaim elkezdték, hogy "kitömöm a melltartómat" meg hogy szánalmas vagyok. Mindezt persze a hátam mögött - egy barátnőmtől hallottam vissza. Azóta nem merem felvenni. Oké, picit nagyobbnak tűnik benne a mellem, mert sajnos nem túl nagyok, de nem ezért hordom! Szerintetek sz*rjak a fejükre és vegyem fel? Vagy egyáltalán "mikor" jó az ilyen melltartó? Úgykell állnia benne mellemnek, hogy a felső része kilátszonn, vagy hogy fogalmazzak. ^^ Mert nekem egyáltalán nem ilyen, pedig a ráírt méret alapján is jó rám! Szerintetek? :S (7. -es vagyok)
2012. márc. 21. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha kényelmes nyugodtan hordd! :)

Engem is mindig piszkáltak érte, és a képükbe röhögtem, hogy én legalább kényelmesen érzem magam, és nem kötöm fel a nyakamig, hogy, ahogyan írtad, minél jobban kilátszódjon és dudorodjon a felső része.

Ignoráld az ilyen embereket, és ne félj megvédeni magad a piszkálódástól, különben a fejedre nőnek. :)

2012. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs még akkora melled, hogy lógjon, akkor nem kell. Ne szorongasd a melleid, ha nem muszáj!
2012. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyha kényelemes, akkor tényleg hord. Az osztálytársaid meg honnan tudják, hogy mekkora a melled? És nem kell a felső része kilátsszon. Hord nyugodtan.
2012. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hányas a méreted? az osztártársaid már hordanak melltartót??
2012. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!