Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy lassan 1,5...

Normális, hogy lassan 1,5 hete pecsételő vérzésem van?

Figyelt kérdés
Megjött a menzeszem, és be is vettem az első levél első szem fogamzásgátló tablettáját. Azóta folyamatosan barnás pecsételésem van. Tegnap este azt hittem, hogy már elmúlik, olyan kevés volt, erre az előbb vettem észre, hogy megint több és véresebb :S
2012. márc. 28. 16:03
 1/2 anonim válasza:
Most kezded először szedni ezek szerint. Nekem az első hónapban végig volt barnás pecsételésem, a doki akkor azt mondta, hogy az első levélnél ez normális. A második levénél már nem lesz ilyen. De ha aggódsz kérded meg a nőgyógyászod aki felírta.
2012. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csak nem yasminelle? nekem attól volt, egész első hónapban.. meg többeket is ismerek.. egyébként normális, de ha pattanásos is leszel tőle meg ilyenek, lehet hogy tabit kell váltanod majd. első 3 hónapban még előfordulnak ilyenek
2012. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!