Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 40 évesen ciki ha nem borotvál...

40 évesen ciki ha nem borotválom csupaszra?

Figyelt kérdés
Ápolt, fazonra nyírt, de nem csupasz ott lenn. Mindenhol azt látom, meg hallom, hogy csupasznak kell lenni, mert ha nem, akkor igénytelen vagy. Szerintetek?
2012. márc. 28. 23:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%

> Mindenhol azt látom, meg hallom, hogy csupasznak kell

> lenni, mert ha nem, akkor igénytelen vagy.

10ezer évig jó volt. Nem értem hogy most mi bajuk van vele...

2012. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, miért kéne ott úgy kinéznie minden nőnek, mint egy 10 éves kislánynak. Tiszta agybaj ez. Javaslom, hogy hallgasd meg, vagy olvasd el a Vagina monológokat, többek között a szőrről is van egy nagyon jó rész benne.
2012. márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
17%
Annyi idősen már tök mindegy....
2012. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
58%

Szerintem meg az összhatás a lényeg. Fiatal csajsziknál jobb a csupasz, de egy 40-esnél már pont az a ciki a legtöbb esetben, természetesen kivételek mindig vannak.

Sztem, ha szexy fazonigazított, az nem igénytelen, sokszor még izgatóbb is, mint a kopasz barack.

2012. márc. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kolléganőim, ismerőseim, barátnőim mind meg vannak őrülve, borotválkoznak minden nap, teljesen csupaszra, ezért kérdeztem, hogy mi erről a véleményetek.

2012. márc. 28. 23:25
 6/26 anonim válasza:
8%

Szerintem igen is ciki!


36/N

2012. márc. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
9%

Szerintem is gáz!

Egy igényes, önmagára adó mai nőnek csupasznak kell lennie!

2012. márc. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Én meg mint férfi azt mondom, hogy ne legyen dzsumbuj és kész. Magyarul a fazonra nyírás már pont elég. A teljesen csupaszt nem is szeretem annyira.
2012. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
A férjemnek sem jön be a csupasz, pedig fiatalabb tőlem.:)
2012. márc. 28. 23:56
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
28 évesen csupán bikinivonalban borotválom, és kész. Egyszer csupaszitottam le, meg is bántam, mert viszketett, és kipattogzott, tehát volt bajom vele rendesen, míg visszanőtt a szőr. Soha, senkinek nem volt vele baja, hogy nem csupasz. Soha eszembe sem jutott, hogy ez gáz lehet esetleg. Nekem így kényelmes, és a férjem is ilyennek szereti. Attól még ápolt, és tiszta vagyok, a kettő nem függ össze.
2012. márc. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!