Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az ciki a nőgyógyásznál ha...

Az ciki a nőgyógyásznál ha nem borotválom? 14 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 16:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, ez nem megdugni fog, hanem megvizsgálni..


Hidegen hagyja, mivel egy orvos, és már több húst látott mint amennyit te valaha megettél életedben.

2010. aug. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.!! Ő már sok muffot látott életében..
2010. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja érdekelni. Hidd el, többezer női altestet látott már, neki elsősorban az a feladata, hogy megvizsgálja, nem az, hogy férfiszemmel méregessen. Nem lesz probléma, ha nem borotválkozol!
2010. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki,a lényeg hogy tiszta legyél,meg vizsgálat előtt pisilj.Nem tudom hogy szűz vagy v. sem,remélem igen,pár jó tanács.Hosszú felsőben,v. szoknyába menj,mert az takar,ha külön lenne öltöző,szóval nem a rendelőn belül,akkor is nyugodtan bemehetsz alsóneműben,és elég ha majd ott veszed a vizsgáló ágynál le,szóval nem kell meztelen popsival bemenni.


Szűzeket 2 féle képp vizsgálhatják,v. végbélen keresztül benyúl az újjával ez ritka és kérheted a rendes hüvelyi úton történőt,szerintem az kevésbbé ciki.Ott fel kell feküdnöd az ágyra(hüvelyi útinál),előszőr mielőtt megtennéd beszélget a doki veled,szűz vagy akkor ezt közöld,mensid kérdezi meg stb,nyugodtan kérdezhetsz te is a vizsgálatról.Aztán fel kell feküdnöd előszőr kézzel vizsgál meg,kívülről megnézi a szemérem ajkakat,csíklót,majd óvatósan 1 v. két újját be fogja rakni a hüvelyedbe és közben megtapogatja a hasad,kitapogatja ilyenkor a méhedet.Lehet hogy rak be neked is egy kacsának nevezett fémeszközt,amit szét tud nyitni és pálcikával mintát vesz a hüvelyedből.De sokszor van hogy ilyen fiatal lányoknál ezt még nem csinálja csak sima pálcikát alkalmazva vesz mintát ez kevésbbé rossz.Az előző se fáj,de kellemetlen,kicsit feszítő érzés.És néha a melleket is vizsgálat után meg akarja nézni,de nem kötelező,ha nem akarod közölheted vele.


Ha valami sima folyással lenne gond,akkor szerintem sima pálcikával fog mintát venni

2010. aug. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
22%
mit akarsz 14 évesen a nőgyógyásznál???? én nem járok ugyhogy nem tudom hogy le kell e borotválni, én am nem szoktam! L...
2010. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Elvesztettem a szüzességemet, és anya szeretné ha mindenkép mennénk orvohoz h írna fel fogamzásgátlót..
2010. aug. 24. 16:57
 7/29 anonim ***** válasza:
Hát ez elég szomorú,hogy ilyen fiatalon kezdted te is,ez szégyen,nem bántásból,de amikor általános iskolásokat kezelgetnek már az az.Egyébként sok esetben fogamzásgátló felírásakor nincs semmilyen vizsgálat,de majd meglátod.Egyébként nem ciki a szőr,nem hiába nőtt oda.
2010. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászt az nem érdekli, hogy szőrös-e a puncid, vagy csupasz, ő azért van, hogy segítsen!
2010. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Nem szabadna 14 évesen még fogamzásgátlót szedni! Akkor sem, ha a nemi élet mellett döntesz. Védekezzetek óvszerrel!

A kialakulatlan hormonrendszerbe ha idő előtt beavatkoznak, súlyos következményei lehetnek később.

Egy becsületes orvos biztos, hogy nem fogja neked még felírni a tablettát! Persze találni fogsz felelőtlen dokit is, de tudnod kell, hogy sokat ártasz magadnak is.


A kérdésedre válaszolva teljesen mindegy az orvosnak, hogy szőrtelenítesz-e vagy sem. Tégy úgy, ahogy neked kényelmes.

2010. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen mindenkinek (Y)
2010. aug. 24. 17:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!