Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 40 évesen ciki ha nem borotvál...

40 évesen ciki ha nem borotválom csupaszra?

Figyelt kérdés
Ápolt, fazonra nyírt, de nem csupasz ott lenn. Mindenhol azt látom, meg hallom, hogy csupasznak kell lenni, mert ha nem, akkor igénytelen vagy. Szerintetek?
2012. márc. 28. 23:07
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
8%
A hónaljatok is szőrös? Vagy az is csak simán "tiszta":) Büszkék lehettek rá, hogy legalább tiszta:)) Haladás az is:)
2012. márc. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg mindenki azt csinál a szőrével, amit akar, senkinek semmi köze hozzá, hogy az illetőnek mi az ideális. És aki emiatt megszólja a másikat... :D


Egyébként én pont tegnap volt nőgyógyásznál, nem láttam semmi megrökönyödést a szemében, hogy 21 éves létemre szőrösen mentem oda. Volt már, hogy valódi bundával mentem, meg volt olyan is, hogy borostásan. Amúgy én csak rövidre szoktam vágni, teljesen csupaszra ha akarnám sem tudnám leszedni, mert egyszerűen megőrülök olyankor, szúr, viszket, majd meg bolondulok. De csak a doki kedvéért nem kezdem el vagdosni a szőröm, amekkora épp, úgy megyek. Egyedül a bikinivonalamat szoktam leszedni a kedvéért, a többivel nem foglalkozok. De ő se. :P


Szóval aki akarja, az nyírja csupaszra, aki akarja, az hagyja meg bundásan, a nőgyógyász meg végezze a dolgát. :D

2012. márc. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
45%

"csak a doki kedvéért nem kezdem el vagdosni a szőröm, amekkora épp, úgy megyek. Egyedül a bikinivonalamat szoktam leszedni a kedvéért,"


Ne viccelj !! Nem te vagy a doktorárt, hanem ő van érted!

Jó hogy nem ott tartunk, hogy megkérdezed elötte, milyen ruhában menj, miléyen parfümöt használj stb...

Ha peepshow-ba készülsz, az más, de itt orvosi vizsgálatra készülj és ne "valami" másra!!

2012. márc. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%
Tisztázzuk! Ki puncijáról van szó? A Tiedről! Akkor? Nincs miről beszélni. Olyan legyen a puncid, amilyen Neked jó!
2012. márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
70%

14-nek igaza van.

Légy tisztában, milyen következményekkel járhat, és dönts!

Ami neked tetszik, olyan legyen!

2012. márc. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%
Ne hallgass az egymást utánozó divatmajmokra, teljesen normális, ha úgy hordod, ahogy neked tetszik. Ha valamit sokan mondogatnak, attól még lehet hülyeség. Érezd jól magad!
2012. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a korrekt válaszát!
2012. márc. 29. 14:00
 18/26 anonim ***** válasza:
69%

11/17 Időpont ma 00:55


te szerencsétlen, jártál biosz órára? tudod mi a funkciója a fanszőrzetnek? nézz utána, és döntsd el, hogy gombás, gyulladt, bacis, kórokozóktól hemzsegő hüvelyet akarsz, vagy szőröset.


én is borotválom, de érvelésed egyenesen szánalmas volt. bár már nem is csodálkozom, 21. század.

2012. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
77%
kérdező, neked meg az a válaszom, hogy nem értem, ha a férjednek bejön a tied, mit számít, hogy más mit gondol? ne másnak akarj megfelelni, hanem magadnak, és a párodnak, semmi más nem számít.
2012. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
56%
A minden napos borotválással teljesen tönkreteszed a bőröd, rövidre igazítva ápolt és tökéletes. A hónalj szőr az teljesen más (valaki azzal érvelt), hiszen az nem olyan érzékeny terület, azt lehet epillálni, gyantázni is, de a vénusz dombot lehetetlen és pokoli fájdalmas. A természet nem véletlenül alkotta meg így az embert és bár a szőrzet veszített a funkciójából, mégis mindenkinek ott van. Ma ez a divat, 2 év múlva meg kitalálja valami nagyokos, hogy legyen virág meg napocska alakú, úgy a trendi. Azt jobb esetben te és a társad látja, ápolt és tiszta pedig lehet az is, akinek dzsungel van a lába között. Szerintetek a nagymamáink büdösek és ápolatlanok voltak? Aki meg tényleg 10 éves kislány kinézetre vágyik, az beszélgessen el egy pszichológussal inkább.
2012. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!