Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit javasoltok? Hogyan tudnám...

Mit javasoltok? Hogyan tudnám késleltetni, vagy előrehozni?

Figyelt kérdés
Elsején elutazom 2 hétre külföldre. Elvileg 30. án kéne megjönnie de szeretném késleltetni, vagy előrehozni, mert útközben elég kellemetlen lenne (3 napos út) és mivel csoporttal megyek nem állhatunk meg amikor én szeretném, szóval ez csak ront a helyzeten.
2009. jún. 15. 16:27
 1/3 anonim válasza:
61%

alkohool eltolja citromlé előrébhozza(csökkenti a mennyiséget)

más nem nagyon van:(

2009. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam a vörösbor megsürgeti. Persze nem nagyon max 1-2 napot. Amúgy ha komolyan foglalkoztat a dolog, szerintem konzultálj a nőgyógyászoddal biztos tudna valamit tanácsolni, ha normális.
2009. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A citromos megoldást már több helyen hallottam,de például az előző hasonló kérdésben nem azt mondtákhogy előrehozza,hanem,hogy eltolja.Akkor végülis mi az igaz?
2009. jún. 15. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!