Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyogyszerrel lehet...

Milyen gyogyszerrel lehet késleltetni a menzeszemet ( v elörehozni ) fogamzásgátlo kilöve 16 éves vagyok, nyaralás miatt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Hormontartalmú szerekkel, fogamzásgátló a legjobb (miért van kilőve?), de gondolom, hogy mostanában, max 1 hónapon belül mennél nyaralni, és a gyógyszerszedést el kellett volna kezdeni pár hónapja... ha most elkezded, őszre fog elcsúszni. Úgyhogy buktad :(

Tudom milyen, 25 éves vagyok és most nyaralok majd úgy először életemben, hogy nem menstruálok. :)

2010. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom akkor tudod,hogy kb mikor kell megjönnie!

Előtte 2-3 nappal egyél napi 2-3 C vitamint.

Ez ugy kb 3 nappal eltolja...( tapasztalat)

2010. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlot nem szedek, ha elkezdeném sem lesz rá idö mert 25 nap m megyek nyaralni, citromlé tényleg bevált mert akkor jo lesz, de jo lenne ha 3-4 napot legalább tolodna !
2010. jún. 22. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:

A citromlé placebo:) De nem baj, mert a placebo is 30%-ban működik.

Gyógyszerek közül a hormon van csak, annyit nem ér meg, hogy megkavard vele a ciklusod. Nyaralás alatt mensi murphy törvénye:)

2010. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, csak nagyon gáz h pont sátras nyaralás barátokkal lesz. ( vizparton )
2010. jún. 22. 22:12
 6/7 anonim ***** válasza:

jó finom keserü citromlé :D

hidd el hatásos. de ne csak 1-2 pohárral igyál

2010. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

meg már előtte jópár nappal kezd el a biztonság kedvéért

(előző)

2010. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!