Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellek mitől fájhatnak?...

A mellek mitől fájhatnak? Attól lehet h nem hordok melltartót?

Figyelt kérdés

Már egy éve nem hordok melltartót, eddig azért fájt, mert kicsi volt a melltartó, hát nem hordtam, és nem veszek újat mert 10000-től kezdődnek.

Ettől fájhat vagy lehet valami? Érzékeny a mellbimbóm is és már megőrülök a fájdalomtól. Már attól is fáj ha pl a lépcsőn megyek le és le akar szakadni:D

Vagy lehet hogy még mindig nő?

19éves vagyok



2012. márc. 31. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy olcsóbb melltartót és próbáld ki, elmúlik-e a fájdalom. Szerintem el fog.


Ha nem akarsz tízezreket fizetni melltartóért, vannak a vásárban és a kínaiban is szépek. Nem egészséges nélküle. A melltartó tehermentesíti a hátat, derekat...jobban ki van téve a gravitációnak, ami a cicik ősi ellensége. Arról nem is beszélve, hogy gyönyörű látvány az ide-oda himbálózó mellek látványa amikor futsz a busz után, vagy ha hűvösebb van... Hát, a pasik biztos örülnek neki.

2012. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nincs a méretembe azért nem veszek, meg mondjuk rendelni se nagyon lehet...

Hát a hátam is fáj rendesen. De majd akkor gyűjtök...

2012. márc. 31. 13:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért, mekkorák? Én is nehezen találok, de a kínaiban akadtam már E kosarasra, ami nem mammeros volt, hanem csinos és szexis. És még jól is tartott.
2012. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát én még mammerost se találok:D Pedig kerestem olyat is, mindegy csak legyen valami!

Mert nagyon vékony vagyok, 70E. Szívás!

2012. márc. 31. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha lógnak a melleid, akkor fájhatnak, ha nem hordasz melltartót.
2012. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még nem lógnak.
2012. márc. 31. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha találsz jó kosarasat, esetleg a hátrafelé menő részt le lehet rövidíteni, ha tudsz valakit, aki tud varrni.
2012. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!