Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj még mindig? Voltam...

Miért fáj még mindig? Voltam nőgyógyásznál, hüvelygyulladást állapított meg, kaptam kúpot, amit 10 napig kellett használni, azt mondta ha elfogy minden rendben lesz, de nem így történt, még mindig fáj ha szeretkezünk!

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Másfél hónap múlva van időpontom, pénzem nincs magánrendelésre menni
2009. jún. 15. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

SZTK-ba nem akarsz menni? Megmondom őszintén, én oda szoktam járni. Néha megyek csak el a dokim magánrendelésére.

Egyébként szeretkezésen kívül már jól érzed magad? Érzel valamilyen változást? Lehet még szerinted gyulladásod? Folyásod nincs?

2009. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Folyásom nem is volt előtte se most sincs, most elkezdett fájni alul a hasam, már arra is gondoltam hogy felfázhattam, de attól nem fájhat a hüvelyem behatoláskor, vagy igen? Már annyira unom hogy állandóan van valami bajom! :( Nagyon el vagyok keseredve! Már nagyon régóta nem tudtunk egy normálisat szeretkezni a párommal, meg ez a hasfájás is...
2009. jún. 15. 20:41
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor fájt szeretkezéskor (már a hagyományos pózban is) a hasam, kiderült, hogy méhszalag-gyulladásom van. Szintén gyógyszert kellett rá szednem egy hétig, azóta minden rendben van. Kitartás, meg fogsz gyógyulni! Nem szabad elkeseredni, néha csőstől jön a baj. De aztán minden jó lesz, és újra élvezhetitek az életet! :)
2009. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok. HA fáj a hasad, az biztos gyulladás, lehet méggyulladásod, a szalagok is valóban be tudnak gyulladni, akár felfázástól, akár fertőzéstől lehet. SZTK? Oda nem akarsz elemnni? Ki lehet bírni. Kapsz valamilyen gyulladáscsökkentőt és rendben leszel. Nekem is volt, hogy 3-szor is vissza kellett mennem, de Te is tudod, hogy muszáj.
2009. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
kb egy éve az Sztk-ba jelentkeztem be egy doktornőhöz, el is mentem hozzá, csinált rákszűrést, kaptam tőle új időponton kb3 hét múlva. Visszamentem, de nem a doktornőhöz kerültem hanem egy bunkó dokihoz, aki úgy beszélt velem mint a kutyával, akkor candida és hüvelygyulladás volt a diagnózis, kaptam canesten combit, három hónap múlva kaptam időpontot szintén a doktornőhöz kértem, és persze mikor visszamentem megint egy más doki volt, mivel a panaszaim nem multak újabb rákszűrés, a candida elmúlt, viszont a gyulladás megmaradt, persze szintén nem a doktornőhöz kerültem vissza, már egy negyedik orvoshoz, aki az mondta hogy nem kéne minden kis aprósággal ide jönni, csak hogy lógjak a suliból(nem járok suliba 25 éves vagyok és dolgozom), adott kúpot amit 5 napig kellett használnom majd ha nem múlik a problémám menjek vissza! Nem múlt, de nem mentem oda vissza, elmentem a MÁV korházba rendelésre, a többit a kérdésben leírtam, szóval a az Sztk kilőve! :(
2009. jún. 17. 09:32
 6/15 A kérdező kommentje:

Tegnap olyan jót szeretkeztünk amilyet már régen! Mikor elmentem még sirtam is! :) Azt hittem már soha nem lesz ilyen!

De még mindig félek hogy ven valami bajom, mert azért fájogat a hasam most is, és mikor elkezdtük a szexszet akkor is fájt.

Már azon is gondolkodtam, hogy lehet csak pszichésen van ez, mert annyira félek a fájdalomtól és emiatt nem engedem el magam kellően, jajjjj, olyan sokára kaptam időpontot, addig megőrülök! :(

2009. jún. 17. 09:37
 7/15 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. De ha gyulladásod van, akkor nem gyulladáscsökkentőt kellene kapnod? Tablettát? Miért ír fel neked Canastent? Az ferőzésre van. Hol fáj a hasad? Középen? Vagy oldalt? Szúr, vagy tompán fáj? Vagy olyan érzés, minta valami súly lenne a hasadban? Gondolom Bp.-n laksz, én egy kicsit messzebb, ajánlottam volna neked az én dokim. Esetleg a háziorvos nem tud felírni gyulladáscsökkentőt? Nem tudnád vele megbeszélni?
2009. jún. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A canestent a candidára kaptam, az el is múlt, a gyulladásra utánna kúpot amit 5 napig használtam, egy időre jobb is lett, majd mikor vissza kellett mennem kontrollra ismét csináltak rákszűrést, a gyulladás megmaradt ezért ismét kúpot kaptam amit 10 napig kellett használnom.

A fájdalom olyan mintha lenne egy nagy kő a hasamban/középen/ és az nyomna, de ma már nem fájt! Egész nap gyógyteát iszom/cickafark, kamilla, csipkebigyó/ ez segített egyenlőre!Ezért is gondoltam felfázásra, szex közben máshogy fáj, akkor nem a hasam hanem a hüvelyem, olyan mintha nem tudnék tágulni, mint amikor a szüzességem vesztettem el/pedig az nem most volt :)/

Nem bp-i vagyok, Szolnok mellett lakom, a háziorvosom nem teljesen beszámítható, hozzá nem szivesen mennék.

2009. jún. 18. 14:06
 9/15 A kérdező kommentje:
:D jav: csipkebogyó! :D miket írok?! :)))
2009. jún. 18. 14:08
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem akkor fájt így a hasam, amikor a méhem és a szalagok voltak begyulladva. Vigyázz, hogy ne fázz fel, ne ülj hidegre, a lábad ne fázzon. A cickafark jó gyulladáscsökkentő, hátha segít.
2009. jún. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!