Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj még mindig? Voltam...

Miért fáj még mindig? Voltam nőgyógyásznál, hüvelygyulladást állapított meg, kaptam kúpot, amit 10 napig kellett használni, azt mondta ha elfogy minden rendben lesz, de nem így történt, még mindig fáj ha szeretkezünk!

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Másfél hónap múlva van időpontom, pénzem nincs magánrendelésre menni
2009. jún. 15. 20:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A méhgyulladást is kimutatja a rákszűrés?
2009. jún. 19. 10:38
 12/15 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy gyulladás esetén nem reális eredményt mutat a rákszűrés, rosszabbat. Neked milyen lett? Ilyenkor lehet P3 is.
2009. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
P2-es, akutt és idült gyulladást állapított meg a doktornő, és azt mondta ez a 10 napos kúp rendbehoz, ne aggódjak! Szerencsére 2 napja nincs fájdalmam, de attól még félek, soha nem voltak ilyen problémáim, csak most az elmúlt egy évben.
2009. jún. 19. 10:53
 14/15 anonim ***** válasza:

Sajnos van ez így, ne vedd nagyon a lelkedre, ezen is túl leszel. Idd a gyógyteákat, esetleg valamilyen homeopátiás bogyót is beszerezhetsz már bármelyik patikában tudnak segíteni és rendbe fogsz jönni.

Jó egészséget!

2009. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 20. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!