Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S a húgom barátnője 12 éves...

Ivett98 kérdése:

S a húgom barátnője 12 éves és már 1 éve megvan neki a folyása és vannak már neki a menstruáció jelei nagyon görcsöl neki a hasa 1-2 hét alatt felszedett 2-3 kg-ot, meg fájlalja a melleit, és máma már a fehérneműjén is megjelent egy kicsi barna folt?

Figyelt kérdés
Szerintetek megjön neki? kb mennyi ideje van még ameddig meg nem jön neki?
2012. márc. 31. 19:24
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsánat rosszul irtam nem akartam oda irni az elejére az S betűt :) és -?
2012. márc. 31. 19:26
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem max 1 hét és megjön neki de lehet hogy hamarabb
2012. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Molnár Anikó Ilona köszönöm a válaszodat! :)
2012. márc. 31. 19:28
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
fura, hogy ilyen jólinformált vagy a húgod barátnőjének az alsóneműjét illetően :D
2012. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Figyelj ne gondolj rosszra, de szinte mindig itt alszik nálunk és elmondta hogy mi a gondja szerinted ma reggel nem ijedtem meg mikor majdnem sírva jött ki a wc-ből hogy van valami a fehérneműjében és nem tudja hogy mi az? és ilyen hülye kérdéseket kérlek mellőzd kösz! nem azért irtam ide hogy kritizálj hanem hogy egy normális válaszolj ha akarsz segíteni !!
2012. márc. 31. 19:47
 6/9 anonim ***** válasza:

barna=vér vagyis megjött neki


és amellett, hogy nem ártana anyukátokkal elbeszélgetni kicsit olvasgassatok itt, mind a hárman

[link]

2012. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

azt írtad hogy a HUGOD barátnője.... oké ezzel így nincs is gond DE mivel te kb. olyan 14 Vagy a felett lehetsz azért már tudhatnád miről is van szó és elmagyarázni neki mi is a helyzet plusz anyukátoknak is szólni kell


UI.: ha esetleg azért nem szolnátok anyukátoknak mert ciki akkor elárulom hogy ez egyáltalán NEM. ciki hisz ő is minden hónapban keresztül megy rajta és ha valami van akkor mégis csak ő segíthet esetleg.

2012. ápr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát már megjött neki. az első nekem os csak 1 kis barna folt volt.:)
2012. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
húh..
2014. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!