Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » MI van akkor ha a hüvelygomba...

MI van akkor ha a hüvelygomba 2 doboz Canesten után sem múlik. Közbe 2 havonta megyek orvoshoz. Most várok eredményeket a laborból. Hosszan tartó hüvelygomba tapasztalatotok van? És aztán elmúlt?

Figyelt kérdés
Budapesten hova érdemes fordulni ezzel,melyik klinikára ahol kigyógyítanak belőle?
2012. ápr. 1. 01:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

???

Mi bajod van?

2012. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

8.

miért is támadtad így le a kérdezőt?

hogy mered állítani a kérdezőről, hogy hazudik??

2012. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
De kis naív vagy.
2012. ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

64%os


nem vagyok én annyira naív, csak próbálok normális emberként viselkedni.


Nem tudom miért okoz neked az örömet, ha végig trollkodod itt a netet, mindenkit ledorongolsz, lehazugolsz osztod az észt és mindenki hülye aki más véleményen van.


Lehet hogy te összevissza hazudsz mindenhol, de ne tételezd fel itt most pl a kérdezőről ezt!

2012. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%

nem mindenkit hazudosozik le, csak azt aki hazudik ;DDDD


ne haragudj, de számomra felfoghatatlan, hogy ha 2 havonta jár orvoshoz, miért canestent szed? nekem meg tüdőgyulladásom van, és elefántos panadolt szedek! orvoshoz is járok!!


ennek mi értelme van?

2012. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15.

Neked agyadra ment a bolondok napja, lépj már túl ezen, nem tartom valósnak, amit állít, hogy orvos sokadjára Canestennel kezeli. Jó, nem ezt írta szó szerint, hogy az orvos írta fel neki, de erre enged következtetni, amit leírt.

Ilyen orvos pedig nincs.

2012. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Több oka lehet a kiújuló hüvelygombádnak.Lehet,hogy a fogamzásgátló okozza,akkor váltani kell.Az is lehet,hogy az antibiotikumra reagál így a szervezeted.A Betadin hüvelykúp verhetetlen ezen a téren.
2012. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az lemaradt az előzőről,hogy természetesen a párodat is kezelni kell,mert lehet,hogy ő fertőz mindig vissza.
2012. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem is javasolt már Canestent az orvosom. De nem írta fel, mert recept nélkül kapható.
2012. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Hu micsoda botrány lett itt , én soha nem értettem azokat az embereket akik nem a kérdésre felelnek, mindig keresek a hibát,az embereket kommentálják....én erre nem adok..ha valaki ad választ legalább annyi hogy normálisan válaszol..nem értem hogy képes trágár módón kommentálgatni...ne itt légyszi,hadjuk meg ezeket a normális embereknek..akiknek minden válasz számit és segítség is egyben...ne ócsároljunk, nem jókedvemből kérdem mert olyan vicces dolog...igenis 4 éve rendszeresen járok orvoshoz, sőt havi szinten az utóbbi időben, most tartok a 6 ik orvosomnál aki végre mást is mondd és komoly kivizsgáláson megyünk most át a párommal...keressük a gócpontot és sajnos a Canestenhez nagyon sok hüvelykrémnek hasonló az összetétele..olyan is volt h én kértem hogy irjanak már fel valamit a páromnak, szerinted ezt az orvost az érdekli hogy én a kis borzalmas hüvelygombából kigyógyuljak..hát nem...az érdekli hogy úgyis visszamegyek...hisz nem múlik el csak pillanatnyilag....és aztán kezdődik...és most készülők végleg megszabadulni tőle...a többieknek köszönöm a választ és a segítséget , minden hasznos mondat segített és segít, köszönöm.
2012. ápr. 6. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!