Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy reggel egy...

Mitől lehet, hogy reggel egy kis vért vettem észre a fehérneműmön, és azóta semmi?

Figyelt kérdés
Most kellene megjönnie a menstruációmnak! Reggelre pár csepp vér volt a fehérneműmön, de azóta semmi nem jelentkezik! Nem nagyon értem, mert elvileg terhes nem lehetek, mert folyamatosan gumit használunk, és nem volt baj! Két hete elég súlyos influenzám volt lázzal, és egy hetes antibiotikum kúrám volt! lehet, hogy az játszi közre?
2012. ápr. 1. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
megjött az van, csak ha még nem jöttél volna rá, nem robot vagy, aki előre van programozva
2012. ápr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nem vagyok előre beprogramozva, könnyebb lenne!
2012. ápr. 1. 12:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ez pedig nem jött meg! Még ma is semmi! Amúgy lehet az is közre játszik, hogy kb. két hónapj hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Az első menzeszem kb. ötödik-hatodik hétre jött meg. Lehet még mindig nem állt be?
2012. ápr. 2. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!