Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 napja etelmergezest kaptam,...

2 napja etelmergezest kaptam, masnap reggel vettek vert es a leukocita szam 8000 helyett 16000 volt! Leukemias lehetek-e?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy a gyuladas miatt nott meg a feherversejtjeim szama vagy tenyleg leukemias vagyok?
2008. júl. 25. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Akkor amikor vették tőled a vért és kiderült hogy több a fehérvérsejt benned,mint kéne akkor nem mondtak arra semmit se?

Érdekes:S

De szerintem valószínüleg a mérgezés válthatta ezt ki a szervezetedben ez ilyen mérgezés alkalmával "természetes",de érdekes,hogy semmit nem mondtak rá,remélem hamar meggyógyulsz:-)

2008. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha rendbe jössz, csináltass a házidokiddal még egy vérképet, abból ki kell, hogy derüljenek a dolgok.
2008. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A leukéminak még a gyanújával is elzavarnak szakorvoshoz.

Ne aggód! :)

A gyulladástól nagyon megugrik a fehérvévérsejtszám.

A betegséged ezt indokolja. A gyógyulás után, ha nem vesznek vért, akkor valóban kérj egy beutalót a körzeti dokidtól egy teljes vérképre. Azért mondd el neki is, hogy mi aggaszt! :)

2008. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!