Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6,5 hetes vagyok. Normális...

6,5 hetes vagyok. Normális az, ha naponta ill. napon belül is ingadozik, hogy hol éhes vagyok, hol hányingerem van, hol fázom, aztán izzadok?

Figyelt kérdés
Ma reggel pl. hánytam is egy kis gyomrosavat. Ég a gyomrom, már vettem be rennie-t, de egyfolytában hányingerem van.
2008. okt. 3. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Ez teljesen normális ne ijedj meg. Nekem is ez volt, aztán csökkent idővel. Én még olyat is csináltam, hogy reggelizés közben lavórba hánytam, utána folytattam a reggelit. Undorító nem? De ez a terhesség. 18 heteske. Boldog babavárást
2008. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát ez aranyos! :))) Szép kilátások...

Köszi a választ és boldog babavárást!

2008. okt. 3. 10:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogy normális.A hormonjaid teljesen felforgatják az eddigi életedet.Kitartás!A 12 hét után valószínű,hogy enyhülni fognak a tüneteid,majd teljesen megszűnnek!Jó egészséget!32 hetes kismami
2008. okt. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, hogy normális. Nekem kb. a 15. hétig voltak ilyen tüneteim, aztán mintha elvágták volna.
2008. okt. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok! Valamelyest megnyugodtam, akkor szenvedek tovább, egyszer csak vége lesz :) Meg aztán a babárt mindent!!!

Boldog, problémamentes babavárást mindenkinek!

2008. okt. 3. 10:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális, és ez még így is lesz pár hétig.
2008. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!