Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menstruációm ha...

Miért késik a menstruációm ha nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Már majdnem 10 éve hogy menstruálok.

Most különösen ideges vagyok mert a mellfájdalom mindig jelentkezett előtte de most elmaradt. Fogyókúrázom de nem drasztikusan majdnem 2 hónap alatt dobtam le 6-7 kilót nem tudom hogy ez befolyásolhatja e mondjuk.

Terhességi tesztet vettem a menstruációm késésének 4. napján ami negatív lett, most tartok ott hogy 6 napja késik fájdogál a hasam és mindig úgy érzem és azt hiszem megjött pedig ez csak a fehér folyás...

Még arra gondoltam várok 3-4 napot megismételem a tesztet és ha akkor is negatív felkeresek egy orvost...

Régebben is előfordult már hogy késett de akkor majd beleszakadtam a mellfeszülésbe akkor is negatív volt a teszt így tudtam hogy bármelyik pillanatban megjöhet.

Most nagyon stresszes vagyok egész nap csak ezen rágom magam szinte aludni sem tudok.

21/L


2012. ápr. 2. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogyókúra miatt van, velem is ez volt a helyzet. Persze a sok stressz az rátesz még egy lapáttal mert attól ugyanúgy késhet.
2012. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, csakhogy amikorra vártam nem voltam még ideges meg előtte sem nagyon aztán a 3-4 napon már kezdtem elég feszült lenni ezért is vettem tesztet hogy biztos ami biztos kicsit megnyugodtam hogy negatív de azóta is ha nem lennének műkörmeim már tövig rágtam volna őket az biztos :S
2012. ápr. 2. 12:06
 3/3 anonim ***** válasza:
A fogyókúra és a stressz miatt is lehet. Amúgy ennyi késés teljesen normális, néha mindenkivel megesik. Szerintem is vegyél másik tesztet. Ne idegeskedj, mert ez jelentősen befolyásolja a menzeszt.
2012. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!