Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati szűrővizsgálaton...

Nőgyógyászati szűrővizsgálaton csak azt vizsgálják meg, hogy van-e méhnyakrákod, vagy gombás és egyéb fertőzéseket is vizsgálnak? Szól a doki ha van valami?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk úgy volt, hogy csak a méhnyakrákot szűrték, én kértem, hogy, ha lehet, akkor nézesse meg ezt is, mert szeretném, ha rendben lenne minden. Lehet, hogy máshol nem ez a szokás, de azzal szerintem nem veszíthetsz, ha kéred. Külön küldik a két mintát a laborba.
2009. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
A dokimnál alap, hogy a rákszűrés mellett gombára, fertőzésre és egyéb bacikra is nézi az eredményt. Ő egy hét múlva küld smst, abban benne van, hogy milyen a rákszűrés eredménye és hogy van-e valami egyéb. Ha nincs semmi, akkor fél-egy év múlvva kell visszamenni (ezt előre fixáljuk már a vizsgálatkor) és akkor niuncs egyéb tennivaló, ha meg valamit talált, akkor megrja azt is, hogy hívjam fel és akkor 1-2 napon belül fogad és ad gyógyszert vagy amit kell. Nekem félévente kell járnom rákszűrésre, olyankor mindig végigcsinál mindent.
2009. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!