Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg a vörös bortól hamarab...

Tényleg a vörös bortól hamarabb megjöhet a mensesünk? Vagy ha késik és iszunk, akkor meghozhatja?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 19:04
 1/6 anonim válasza:
26%
Igen. Ha késik és iszol akkor rá kb. 3 órára meg jön
2009. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Baromság...
2009. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem. A vörösbornak köze van a vérképzéshez, azt segítheti, de a vérképzésnek semmi köze a menstruációhoz. Azt csak hormonok szabályozzák.
2009. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Igen erről én is hallottam h ha iszol akk előbb megjön.(Idősebb korosztálytól (nagyi stb.)

Egy pár ismerősömnek is megjött töle elöbb... nyaralás elött mondjuk tökéletes :D

Én is ki fogom probálni... :D

Bár nem értem h mi köze van egymáshoz :/ vki elmondhatná... :/

2009. jún. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs semmi köze hozzá.

Terjengenek ilyen mendemondák (vörösbor, citrom) egyiknek sincs alapja, csak mindenki mondogatja a másiknak, hogy hallott már olyanról akinek működött.

SEMMILYEN fiziológiai alapja nincs.

2009. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ezektől előbb vagy később jön meg, akkor egyszerűen statisztika meg véletlen. Lehet, hogy éppen akkor jött volna meg amúgy is, de akkor rá lehet fogni a borra, ivásra, citromlére, akármire és akkor már egy vagy, akinek "ez hozta meg",. Aztán így a véletlen miatt lesz még egy meg még kettő és akkor már el lehet mondani, mint tuti módszert.


Amit viszont magamon megfigyeltem, hogy kevésbé görcsölök, ha sokat iszom (3 liter minimum naponta), amikor megvan. Nem hiszem, hogy minenkinél működik, nálam sem mindig, de aki görcsölős, érdemes megpróbálni, veszteni nem fog vele, a sok foladék pláne nyáron amúgy sem árt:)

2009. jún. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!