Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hull a hajam. Mar nem tudok...

Hull a hajam. Mar nem tudok megoldast kapni. Valaki tanacsot tud adni?

Figyelt kérdés

Tavaly nyaron elhullt az egesz hajam. Hosszu festett szoke hajam volt.(9 eve festem, de kezelve volt mindig) Csak ugy elkezdodott es 20 szalat is kihuztam egy erintesre. Voltam endokrinologusnal, bo''rgyogyasznal, mindenki azt mondta h teljesen egeszseges vagyok, valoszinuleg stressz.

Kiprobaltam a homeopatias orvosi kezelest is, de nem erzem ugy h segitett.

Levagtam vallig erore, aztan az is elhullt. tettem pothajat mig nott az uj rovid haj. Most az "uj" hajam kb 15 -20 centis, de megint esnek ki a szalak. S mar nem tudom hova fordulhatnek.

Gyogyszertarban dolgozom, ugyhogy ami vitamin meg hajapolo gyogyszer, kiprobaltam.

Petroleumot tojassal keverve erositett a hajszalakon, de samponok nem erzem ugy h segitettek.


Valakinek van meg valami otlete v hasonlo helyzetben meg mit tehetek?



2012. ápr. 5. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:

A petróleum nem egy nagy ötlet...

Az orvosokhoz kéne visszamenni, hiszen oka van annak, hogy kihullt a hajad.

2012. ápr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok esély van arra, hogy gyulladtak a beleid. Menj el emésztőszervi ambulanciára, gasztroenterológshoz. Nekem ez volt a gond.
2012. ápr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hajhullas lehet a belektol is?" Na hat ezt meg sehol nem hallottam. S sikerult megoldani a problemat?
2012. ápr. 5. 08:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Hozzá menjél el. Nekem nagyon sokat segített.


[link]

2012. ápr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Lehet, hogy valami mégis elkerülte az orvosok figyelmét. Nincs véletlenül gennyes fogad vagy mandulád? Az én hajhullásom foghúzás után csökkent radikálisan. Hormonszinteket néztek (női hormonok, TSH)? Nem vagy vérszegény?

Bánfi hajszesz, koffeines hajszesz enyhíti a tüneteket.

2012. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Minden teszt megvolt csinalva. Vercukorszinttol kezdve, vitaminozisokig, helicobacter pylori, stb. semmi baj nincs sem a fogaimmal, sem semmivel. Voltam endokrinologusnal, megneztek a TSH , FT4, tesztoszteron, mindent, es semmi bajom nincs.

S nincs akkora stressz az eletemben, h ennyire hulljon a hajam. regebb egyetem alatt, a sok tanulastol kellett volna elhulljon, nem most mikor sokkal kiegyensulyozottabban elek.

2012. ápr. 5. 12:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Inzulinrezisztencia?
2012. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tegyük fel, hogy tényleg egészséges vagy és, hogy az említett lehetséges okok tényleg kizárhatóak. Nem lehet, hogy a környezetedben van valami, ami mérgező hattással van a szervezetedre? Valami étel,ital, amit rendszeresen fogyasztasz és esetleg nem jól tolerálja a szervezeted? Amikor elkezdett hullni, akorriban nem változott valami az életmódodban? Én sem hiszem, hogy a stressz okozná, hiszen ahogy mondtad korábban is ért nagyobb stressz is, mégsem hullott a hajad.
2012. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!