Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gordiuszi csomó kaliberű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zacskósleves kérdése:

Gordiuszi csomó kaliberű bonyodalmak xD még sztem Sherlock sem találna rá megoldást de minden tanácsot szívesen várok. Van e eggyáltalán erre megoldás?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem, naggyáből egy éve ismerkedtem meg 3 lánnyal. Akiknek a nevét biztonsági okok miatt nem közlöm. Annyit érdemes tudni róluk, hogy legjobb barátnők, osztálytársak. Fél évig csak neten tartottuk a kapcsolatot, és nagyon jól összeismerkedtünk. Aztán egy fél év után találkoztunk az eggyik lány házában mindannyian, tök jól éreztük magunkat aztán ugyanaz a lány akinek voltunk a házában meghívott a szülinapjára is ahol ugyanaz volt a felállás, csak mi négyen voltunk. Időközben kezdtem gyengéd érzelmeket táplálni a másik 2 lány iránt, és sajnos mind2 iránt. Nevezem őket 1 es és 2 esnek. Volt egy időszak amikor 1 essel nem tudtam sokat beszélni és akkor 2 essel közelebb kerültünk egymáshoz, de ekkor jött a szülinap amikor ugyanis 1 es lenyűgözött annyira, hogy beleszerettem. De ott helyben még nem mutattam ki. Odőközben mindketten úgyszint belémszerettek. Akkor jött a döntés ideje. 1 estől megtudtam, hogy 2 es mennyire is kedvel, de én erre a hírre röktön elmondtam 1 esnek mit érzek iránta, és innen jöttek a bonyodalmak. Összejöttem 1 essel, és úgy igyekeztünk rendezni a dolgot, hogy 2 es ne tudja meg de idővel mégis megtudta. Hidegzuhany volt neki, szerettem volna vele beszélni de 1 es azt mondta, hogy inkább ne. Oké, semmi baj, csak 1 esnek a szülei ellenezték a dolgot és családi viták voltak emiatt. + gondoltam, hogy ha így fojtatódik akkor 1 es és 2es barátsága is tönkre fog menni e miatt. Eért úgy gondoltam, hírtelen, hogy mi lenne ha eltünnék az életükből és akkor minden úgy lenne mint mielőtt megismerkedtünk. El is búcsúztam tőlük, és letiltottam őket msnről és facebookról. De aztán 2 óra mulva nem bírtam tovább 1 es nélkül és levettem az ignort. 3 astól időközben kaptam egy 2 oldalas blamálást. Ez az egész kiverte nála a biztosítékot, mivel mint utólag kiderült, míg jártam 1 essle addig folyamatosan veszekedett 2 essel, pont ahogy sejtettem. És ezzel az eltünős ötletemmel annyir amegrémítettem 1 est, hogy sírógörcsöt kapott, akkor felhívtam és megvigasztaltam, hogy nem fogok eltünni az életéből ilyen hírtelen, de ezek után ő nem tudott úgy tekinteni rám mint azelőt. Tartot tőle, hogy megint szenvedi fog miattam. 2 es ahogyan megtudta, mit tettem 1 essel örök haragot fogadott. 3 as ugyszint mivel szerinte az egész arr ament ki, hogy menőbbnek látszodjak. Közben ez folyamatos rossz döntések eredménye.... Nem tudom, hogyan lehetne visszaállítani azt a formációt, hogy mindannyian jóban legyünk. Idővel 1 essel kibékültem és ő nem haragszik rám talán idővel újra összejövünk és ő is szeretne segíteni kibékülni a többiekkel de ő sme tud megoldást, nem e eggyáltalán erre megoldás?XD
2011. dec. 4. 19:52
 1/9 Randy Orton ***** válasza:
38%
Else olvastam mert nemérdekel
2011. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
sztem jobb lenne ha elsőnek kijárnátok a 8 általánost aztán utána játszanátok X-aktásat...
2011. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
igazából ahogy olvastam a 3as mindvégig független maradt. az egyes és kettes a cselekményszál. na. váltsunk stratégiát. apukám, ez csak ugy jöhet létre, ha összesem. azaz négyen; 3 lány meg te, leültök és elmondod nekik hogy mi a fene van. azt h nemvolt senkid de mindenkivel megszerettél volna ott ismerkedni, éshogy csak ketten voltak oylanok akikkel gondolta is volna... és és.. :) szóval érted. a lényeg az, hogy azt kell elmondanod neki, hogy nem hülyíteni akartad, csak legalább az egyiknél biztosra menni. és az 1 volt az, aki ezt úgy fogadta ahogy te akartad. hangsúlyozd ki azt is, hoghy nem játszani akartál az érzelmeikkel, csak egy kis törődés kellett neked. amit persze... meg is kapsz az 1. től. és ne álljanak miattad csatába. Thatz all! :) --Chocky--
2011. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyikkel se tartsd a kapcsolatot:)


Vvan még elég lány akivel megismerkedhetsz!

2011. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm Randy Orton válaszod, de ha annyira nem érdekel akkor miért írtad ki, h nem érdekel? Érdekes mind1

A második válaszára annyir, h sztem más égtájakon vagy és schi-fis kérdésekkel tévesztetted véletlenül össze a kérdésem, van egy határ a valóság és az X-akták között.

A harmadik válaszát megfontolom. Viszont az a probléma hogy a 3 közzül 2 nem lenne hajlandó velem találkozni...

A nagyadik válaszát is megfontolom. Bár nem akarom elengedni 1 est :(

2011. dec. 4. 20:12
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért is nem szeretném elengedni, mert nem tapasztaltam még egy lánytól sem ilyen őszinteséget, őszintén elmond bármit amit gondol vagy érez. Ebben a mai világban nehéz olyan embert találni aki valóban őszinte és sok dolgot nem csak azért mond, hogy ne bántson meg vagy ellenkezőleg. Ezért szeretném megbecsülni
2011. dec. 4. 20:15
 7/9 asdface ***** válasza:

Egy igazi férfi megoldja a problémát,nem kikerüli.

Ebből csak őszinteséggel fogsz kibújni.El kell mondanod mindent mindenkinek és ahogy az előttem párral szóló mondta egyszerre kell ott lennie mindenkinek.

Ha rosszul sűl el a dolog a tanulságot le fogod vonni belőle,de én nem látom ezt olyan problémának,hogy kiábránduljon az egyik fél a másikból.

2011. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha a lányok belátják h te végig jóhiszemű voltál, akkor sztem nem lehet belőle gond, de tényleg az kell hogy mind a 4en egyszerre beszéljétek meg a dolgot

esetleg linkeld be nekik ezt a kérdést :D

2011. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt amit ide leírtál, mondd el nekik amikor együtt vagytok! Beszéld rá őket, és 1-est is h segítsen meggyőzni a többieket h hallgassanak meg. Ott bebizonyíthatod nekik sűrű bocsánatkérések közepette, h milyen jófej is vagy te valójában csak kicsit hülye!
2011. dec. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!