Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Adnátok tanácsot? Fogamzá...

SOS! Adnátok tanácsot? Fogamzásgátló-hasmenés!

Figyelt kérdés
A fogamzásgátló bevételét követően 10 perccel kellett mennem WC-zni, enyhén ment a hasam (vacsira össze ettem pár dolgot sajnos). Az enyhe azt jelenti, hogy az eleje keményebb volt, a vége híg, de nem "vízszerű". Szerintetek vegyek be még egy tabit??
2012. jan. 12. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem kell,de máskor inkább fogmosáskor lefekvés előtt vedd csak be
2012. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem vegyél be, hiszen akkor holnap mit vennél be? Most ez így jött ki, védekezzetek megfelelően. Én régebben a lefolyóba ejtettem egy szemet, abban a hónapban óvatosabbak voltunk.
2012. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ne pánikolj, 10 perc alatt nem szívódik fel még, még a gyomrodban volt a tabletta, a hasmenés pedig ne ma gyomorból indul, ezt gondolom Te is tudod. Szóval semmi gáz.
2012. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindig ebben az időpontban szoktam, mert a telefonom is be van állítva, hogy el ne felejtsem. Lefekvés pedig nagyon változó. Most nagyon kétségbe vagyok esve :S
2012. jan. 12. 19:55
 5/13 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem a gyomromból indul, köszönöm a válaszokat! Leírom pontosan mikor mi történt:


18:30-kor vacsiztam (lekváros fánkot tejjel... igen, tudom. Soha többé!)

19:17 tabi bevétele

19:27 WC

2012. jan. 12. 19:57
 6/13 anonim ***** válasza:
Valószínű, még nem szívódott fel, de ha nagyon félsz és aggódsz, védekezzetek másképp (is).
2012. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Pont minden alkalommal ránéztem az órára, ezért tudom ilyen pontosan. Szerintetek? Biztonság kedvéért vegyek be még egyet?!


Nem vagyok kezdő, de ilyen még sosem történt velem, mindig időben, normál körülmények között szedtem.

2012. jan. 12. 19:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne vegyél be! Így is, úgy is kevesebbet fogsz bevenni eggyel a hónapban. Ha egyáltalán valóban kijött belőled hasmenéskor, ami nem valószínű. Akkor meg kettő lesz benned? Szóval ne vegyél be!
2012. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sajnos akkor nem aggódnék, ha a hónap közepén járnék, de ma kellett a második szemet bevennem.


Ha 15 perccel később vettem volna be, most nem lennék ilyen ideges...


Már azon gondolkozom hogy egy sürgősségi ambulanciát felhívok, mit kellene tennem...

2012. jan. 12. 20:05
 10/13 anonim ***** válasza:
túlparázhatod, ha jól esik, de semmi baj nem történt, a gyomorból max. kihányni tudtad volna, de nem ez történt. Hidd már el, hogy ettől nem lehet semmi bajod. De ha szeretsz felesleges dolgokon idegeskedni, akkor tedd azt. Másik szemet ne vegyél be, hülyeség lenne, kettő lenne benned, az sem jó.
2012. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!