Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha menstruáció alatt jó meleg...

Ha menstruáció alatt jó meleg vizes fürdőt veszek, akkor mennyi ideig lesz erősebb a vérzés? Előbb elmúlik?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel a melegnek értágító hatása van, nem ajánlatos a jó meleg vízben fürdés. 1 napig biztosan erősebben fogsz vérezni.
2012. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én alapból tusolok ha meg van, nem lenne gusztusom még a véres vizben ücsörögni is...
2012. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tamponnal gondolta ezt a fürdőt. Tényleg nem ajánlatos különben, mert nemcsak a vérzést erősítheti, de a görcsöket is. Utóbbinak addig jó, míg ülsz a meleg vízben, de mikor kijössz, még rosszabb, én így tapasztaltam.
2012. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szia!

Leírom saját tapasztalatomat, de előre szólok, h minden ember más és más! Minden hatás mást és mást vált ki az emberből.

Szóval. Nekem amikor nagyon erős görcseim vannak, akkor nem gyógyszerezek, hanem egy jó meleg fürdőt veszek. Egy kis idő után lehűtöm a vizet, majd újra csak meleget engedek. Amikor kijövök a kádból, akkor mintha nem is lett volna semmi fájdalmam. Ettől függetlenül nem tart tovább a menszim, sőt! Talán még rövidebbnek is mondhatnám, mert nekem a 7 napból a 6. napon már alig folyik valami, a 7. napon pedig már tényleg csak pár cseppecske.

Azt javaslom, hogy kísérletezz magadon.

Ja! És menszi alatt vörösbort ne igyál, mert attól erősebb lesz :D Viszont ha előtte iszol, akkor hamarabb megjön... :)

2012. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

fürdőt csak tamponnal vegyél, mert menstruáció közben nyitott a méhszáj, és komoly betegséget kaphatsz ha fürdővízben ücsörögsz

ha menstruációs görcsöket akarsz enyhíteni, akkor a hasadra folyass meleg tusvizet, és akkor nem kell a fürdő meg a tampon

az, hogy a vérzés mennyi ideig lesz erősebb, teljesen egyénfüggő, illetve attól függ, hogy mikor csinálod ezt, mármint hanyadik napon

2012. ápr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha van elektromos melegítőpárnád, akkor azt tedd a derekadra, ez néha segít.
2012. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy butaság tamponnal fürödni, ugyanis a zsinegen át teljesen megszívja magát vízzel !!!
2012. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem az miatt alt el a vérzés 4 napja csak barna vagy fékező folyas jon es durva fájdalmas görcseim vannak
márc. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fekete*
márc. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!