Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok egy hónapja...

14 éves vagyok egy hónapja jött meg először, de most 10 napja késik baj van?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne aggódj, majd kialakul a későbbiekben hogy időben jöjjön meg :)
2012. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor hogy úgy mondjam én is "kezdő" voltam, nekem is volt hogy ennyivel később és hogy ennyivel előbb jött meg. Ez pár évig így lesz, aztán beáll
2012. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem:) akkor ugye nincs baj?
2012. ápr. 7. 16:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért, dugtál valakivel védekezés nélkül??
2012. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is késik,hisz nem is tud késni,mert még nem állt be a ciklusod,illetve ez lenne a második. Vagyis,ha egyből beállva lenne(ami még nincs) akkor sem tudna késni,mert nem tudjuk,hogy a Te ciklusod hány napos lesz! :) De idővel majd beáll,kb. 2-3 év alatt. Ha 4 év után sem áll be,akkor kell orvoshoz menni. (: De nyugi,nincs semmi baj!
2012. ápr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké nagyon szépen köszönöm:))
2012. ápr. 7. 18:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csak egy hónapja menstruálsz, akkor nem feltétlenül kell megjönnie a következő hónapban. Kell akár 2-3 év is, mire beáll a menstruáció. Az elején teljesen normális ha több hónap kimarad.
2012. ápr. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen? jó, mert azóta se jött meg....
2012. ápr. 11. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!