Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha van TB támogatásom, és...

Ha van TB támogatásom, és elmegyek kórházba nődokihoz, akkor nem kell fizetni?

Figyelt kérdés
És ha nincs már támogatás, akkor mennyibe kerül egy vizsgálat? Előre is köszi mindenkinek! 20/L

2012. ápr. 7. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, akkor ingyenes, bár sok helyen adnak hálapénzt. Azt nem tudom mennyibe kerül TB nélkül a vizsgálat, de mindenképp azt mondom, hogy fizesd, mivel ha nem fizeted így majd jön a felszólítás, és visszamenőleg kifizettetik veled az egészet... Arról nem is beszélve, hogy sose tudhatod mikor érhet baleset, stb.
2012. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Most végeztem a sulival, és nem tudom hogy utána meddig jár még a TB...Amikor bejelentkeztem,időpontot kértem nem mondták hogy le van járva vagy ilyenek, de azért a biztonság kedvéért, akkor mindenképpen lesz nálam pénz!

2012. ápr. 7. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:
A legközelebbi APEH irodában érdeklődheted meg, illetve ott intézheted el ha magadnak fizeted. De ha regisztrált munkanélküli vagy van rá mód, hogy az önkormányzat fizesse egy darabig, ezt nyilván az önkormányzatnál kell elintézni.
2012. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vizsgálata válogatja, hogy TB nélkül mennyi, de mindenhol ki van írva. Pl egy rákszűrés asszem 12000
2012. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kevéssé ismert tény, de ha van TAJ számod, és érvényes (ellenőrizhető itt leírt módon [link] akkor nincs ilyen, hogy a vizsgálat, műtét, stb. költségét kifizettetik veled, csak a nem fizetett TB-t hajtják be utólag, ami ha munkanélküli vagy, akkor ilyen 5000 körüli havonta, de ez is max 5 évre visszamenőleg, mert utána minden APEHes dolog elévül. (neked max 2 évre visszamenőleg, mert kiskorú automatikusan biztosított.)
2012. ápr. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen iskola ez, amivel végeztél? első féléves felsőoktatási diákigazolvány március 31-ig volt érvényes, utána tényleg érdemes regisztrált munkanélkülinek lenned, akkor első évben elengedik a TB-fizetést.
2012. ápr. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!