Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi az esély rá, h terhes...

Mennyi az esély rá, h terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Ha kb egy hete múlt el a menzeszem , és úgy szeretkeztünk,h elöször gumi nélkül és után pedig gumiba ment el a barátom.
2012. ápr. 7. 23:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
ne próbáld ki termékeny időszakban.....semmikor nem javaslom, akkor meg pláne nem... véletlen mégis elélvez a barátod, vagy az előváladék sejtjei megmaradnak, akkor simán teherbe eshetsz... amúgy, ha zavar titeket a gumi, akkor lehet helyette más módszert is kitalálni...
2012. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 sia válasza:

mondom én úgy lettem terhes hogy nem bennem ment el kb. a menses után volt 3 nappal és mégis megtörtént.....

légy elővigyázatos ha most nem lettél terhes inkább használjatok gumit.ha tudtam volna hogy ez történik velem és hogy miken kellett végig mennem....ne kockáztass

2012. ápr. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!