Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rákos lehetek, vagy rá erre...

Rákos lehetek, vagy rá erre esély?

Figyelt kérdés

Tegnap este, fürdéskor, kitapintottam a jobb oldali mellemben, egy kis csomót, vagy duzzanatot, közvetlnül a bimbóm alatt. Ha megnyomom fáj.

14/F


2011. szept. 26. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Esély mindenre van. :)

De ez sokkal inkább a nemi éréssel együtt járó, ártalmatlan jelenség. Nekem is volt.

Ha biztosra akarsz menni, akkor menj el orvoshoz, de ne aggódj, mert a legnagyobb esély arra van, hogy a jelenség teljesen ártalmatlan.

2011. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

MINDENKÉPPEN menj el orvoshoz, ne csak ha biztosra akarsz menni. Mert ha gond van és elmész, túléled, ha meg nem mész, biztosan nem.

Valószínűleg semmi komoly, de ezt látatlanban itt senki nem tudja garantálni neked.

2011. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tényleg menj el az orvoshoz, lássa ő is.

de azért leírom, hogy ennyi idősen én is majdnem frászt kaptam, mert én is csomókat éreztem a mellemben, aztán kiderült, hogy ez teljesen normális :D

2011. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiamnak is volt csomó a mellében ennyi idős korában, ijedten onkológushoz vittem, aki azt mondta, hogy természetes ebben a korban, de E vitamint írt fel neki és mondta, hogy el fog múlni, el is múlt.
2011. szept. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. szept. 27. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!