Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van esély arra hogy terhes...

Van esély arra hogy terhes lehetek ha abortusz után két héttel egyutt voltam a párommal?

Figyelt kérdés
Abortusz után két héttel együtt voltunk a párommal és azt akarom tudni hogy mennyi az esély arra hogy újra teherbe estem, mert az aktus végeztével észleltük azt hogy az óvszer kiszakadt de az utána való napon reggel bevettem az esemény utáni tablettát.
2012. márc. 20. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha bevetted az eseményutánit, kizárt szinte, hogy babás légy!
2012. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Abortusz után két héttel óvszerrel sem lehet együtt lenni még, ezt nem mondta az orvosod? Nem sok esélye van a terhességnek, mivel lényegében még nem nagyon van méhnyálkahártyád, és bevetted a tablettát is.
2012. márc. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Jajjj istenem!E
2012. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem baj......ha megint bekapnad a legyet, majd megint kikaparnak.
2012. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes de 6 hétig nem lett volna szabad szexelni!!!!!!!!
2012. márc. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
voltam dokinál és rákérdeztem és azt mondta ha védekezunk akkor egyutt lehetunk. orvszerrel csináltuk. utána is elmentem dokihoz és azt mondta hogy rendben vagyok.csak a védekezésre hívta fel a figyelmet hogy mig nemszedem a tablettát addig ha egyutt vagyunk akkor orvszerel védekezunk. ezt mondta ezért mertem egyutt lenni a párommal mert már a doki is biztosított hogy nemlett semi bajom belole hogy csak a két hetet tartottuk be.
2012. márc. 27. 14:35
 7/7 anonim ***** válasza:

5-6 hét van a köznyelvben, ezt majdnem hogy formalitásból mondják. én 1 hét után... természetesen a természettől megkaptam a jusson, minden együttlét pszichés blokkal jár, ami kihat a méhemre, hüvelyre és fájdalmas a szex... ez az én keresztem.

azonban 2 hét elég a gyógyuláshoz. hacsak nem véreztél nagyon sokáig, és az elmúltával már összebújtatok(?)

én nem tartalak felelőtlennek, ha kiszakadt a gumi, vettél be tablettát szerintem még így még jobb, mintha nem tettél volna semmit, csak izgulnál és a leghamarabbi dolog a teszt vásárlása lenne...

és nagyon remélem, hogy nem okozott akkora fájdalmat az elvesztése, ezt minden nő magával cipeli élete során, tudod van, amit sosem lehet elfelejteni.

ui.: nem sírok, nem vagyok depressziós, nem sajnáltatom magam, mert én vállaltam, és ahogy a megszületése, a halála is komoly(abb) következményekkel jár...

mielőbbi lelki, testi, mentális, pszichés gyógyulást!

2012. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!